اختلاف بر اجتماعی فاصله در نتیجه درگیری در Telangana, 25 برگزار شد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس در Telangana را Nirmal منطقه بازداشت 25 نفر و اعلام prohibitory سفارشات در اشتراکی حساس Bhainsa شهر در روز دوشنبه پس از درگیری میان افراد متعلق به جوامع اواخر یکشنبه شب.

با توجه به مشکل زمانی شروع شد که مردم از یک جامعه اعتراض دیگر برای زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای در حال انجام lockdown دوره است.

بعد در حدود 11 pm به یک شخص در یک حالت مست متعلق به یک بخش به اتهام ایجاد مزاحمت در Sivajinagar. این منجر به درگیری بین دو گروه است.

به عنوان اخبار از Nirmal منطقه سرپرست پلیس C Shashidhar راجو و کریمنگر محدوده معاون بازرس کل P Pramod کومار با عجله به Bhainsa به نقد و بررسی این وضعیت است.

حدود 200 و 300 مامور پلیس و یک اقدام سریع نیروی مستقر شد برای جلوگیری از حوادث نامطلوب. موسسات تجاری باقی مانده بسته شده در روز دوشنبه.

“یک نفر مجروح شد در این درگیری و چند وسایل نقلیه کردم آسیب دیده از جمله پنجره های جدا از چهار چرخ” Shashidhar Raju گفت Hindustan Times. او گفت: اوضاع کاملا تحت کنترل است.

“تا کنون 25 نفر شده اند و به زندان برده شد. پلیس اعتصاب علیه پست شده در شهر و prohibitory سفارشات در بخش 144 دادرسی کیفری کد شده اند اعلام شده در این شهر است. مستند اجرا خواهد شد به شدت بیشتر در Bhainsa,” SP گفت.

به عنوان گروه مورد حمله با سنگ و چوب به پلیس گشت برای به اجرا درآوردن این مستند وارد صحنه پراکنده آشوبگران آورده و وضعیت تحت کنترل است.

Bhainsa شاهد بزرگ مقیاس خشونت بین دو گروه در Korbagalli منطقه از شهر در تاریخ 13 ژانویه این سال است که در آن حداقل 10 نفر و چهار پلیس زخمی شدند. نمرات از خانه های سوخته در آتش سوزی و وسایل نقلیه مختلف و سوخته شدند در درگیری.

به عنوان بسیاری از 59 نفر دستگیر و برای سایتهای شورش و خدمات اینترنت قطع شد در کل منطقه است.

“آخرین حادثه فقط یک ولگرد یکی نسبت به درگیری های جمعی در ماه ژانویه” Shashidhar Raju گفت.

در سال 2008 خشونت ادعا نه زندگی از جمله شش نفر از اعضای یک خانواده در Bhainsa شهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>