دیزنی لند بسته باقی می ماند به طور نامحدود در میان coronavirus ترساندن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

خانه / اخبار جهان / دیزنی لند بسته باقی می ماند به طور نامحدود در میان coronavirus ترساندن

این شرکت تا به حال بسته دیزنی لند در جنوب کالیفرنیا و دیزنی جهان خارج اورلاندو در اواسط ماه مارس با برنامه های بازگشایی در آغاز مارس اما دیزنی روز جمعه گفت استراحتگاه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

جهان به روز شده: Mar 28, 2020 12:02 IST

The company has been paying its employees during the closure, and Disney said it would continue to pay its tens of thousands of hourly workers through April 18.
شرکت پرداخت شده است کارکنان خود را در طول بسته شدن و دیزنی گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن ده ها هزار نفر از کارگران ساعتی از طریق مارس 18.(انتخاب فایل عکس)

والت دیزنی Co. است به طور نامحدود گسترش تعطیلی در آن پارک تفریحی در فلوریدا و کالیفرنیا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت تا به حال بسته دیزنی لند در جنوب کالیفرنیا و دیزنی جهان خارج اورلاندو در اواسط ماه مارس با برنامه های بازگشایی در آغاز مارس اما دیزنی روز جمعه گفت استراحتگاه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. این ذکر جهت داده شده توسط بهداشت و مقامات دولتی.

شرکت پرداخت شده است کارکنان خود را در طول بسته شدن و دیزنی گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن ده ها هزار نفر از کارگران ساعتی از طریق مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>