ناراضی سابق گارد باز می شود و آتش می گیرد ده ها تن از گروگان ها در فیلیپین بازار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پلیس فیلیپین روز دوشنبه در محاصره یک مرکز خرید در مجلل بخش از مانیل پس از به تازگی اخراج نگهبان باز آتش گرفت و ده ها تن از افراد گروگان رسمی گفت.

شهردار فرانسیس سامرا از پایتخت فیلیپین را, San Juan منطقه گفت: فرد مسلح به ضرب گلوله یک فرد در V-Mall. قربانی در شرایط با ثبات در بیمارستان.

سامرا گفت: یک مذاکره کننده در تلاش بود به صحبت کردن با مسلح — ناراضی سابق گارد امنیتی در این مجتمع خرید — داخل بازار دفتر مدیریت.

“او احساس بد به خاطر او برداشته شد و به عنوان یک گارد” سامرا به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که سعی کردم اما موفق به متقاعد کردن همکار نگهبانان به او بپیوندند.

مرد خواست به صحبت کردن با همکار پاسداران و رسانه سامرا گفت: اما هنوز روشن نیست که اگر مقامات موافق به آن شرایط.

بیش از یک دوجین SWAT کماندوهای بودند زودتر دیده می شود ورود به بازار خود را تفنگ آماده است. دیگر پلیس ایستاده بود در خارج همراه با یک آمبولانس.

خرید مجموعه محبوب برای آن رستوران ها و مغازه ها و کافه ها و بازار نهفته در نزدیکی یک مجلل محاصره مسکونی یک باشگاه گلف و پلیس و مقر نظامی در این شهر شلوغ از بیش از 12 میلیون نفر از مردم که در آن نظم و قانون به مدت طولانی یک نگرانی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>