مشارکت در پیشرفت: Jaishankar

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

امور خارجی وزیر Subrahmanyam Jaishankar در روز شنبه به عنوان “کار در حال پیشرفت” در “متارکه و د-تشدید” روند با چین در شرق لاداخ.

بحث در مورد هند و چین صورت خاموش در لاداخ در هند هفته جهانی 2020, سازماندهی شده توسط هند Inc بریتانیا بر اساس رسانه های خانه Jaishankar گفت: این روند تا به حال شده است متقابلا توافق شده و فقط آغاز شده است. “آنچه اتفاق افتاده این است که ما به توافق نیاز به خلاص به این دلیل که نیروهای نظامی در هر دو طرف مستقر هستند بسیار نزدیک به یکدیگر است.”

در زمین تایید در شرق لاداخ نشان داده است که هند و چین نیروهای منتقل شده از موقعیت های که در آن آنها را در یک کره چشم-به-کره چشم رویارویی با حداقل 600 متر در چهار ایستادگی کردن نقاط و همچنین در تمام طول 1597 متر خط کنترل واقعی در غرب بخش بالای نظامی و دیپلماتیک مقامات گفت که خواست نامش فاش نشود.

به گفته مقامات دو طرف تصمیم گرفته اند به طور موقت متوقف گشت زنی در چهار اصطکاک نقاط Galwan, Gogra, چشمه های آب گرم و Pangong Tso — اما بدون تعصب خود را به گشت حقوق — به طوری که درجه حرارت کاهش می یابد در مرز و هر گونه شانس از یک حادثه است اجتناب شود. این اولین بار نیست که چین و هند توافق کرده اند که به چنین اقدامات آنها اشاره کرد; از آن انجام شد در 8 انگشت در Pangong Tso در سال 2008 و در Depsang برآمدگی در سال 2013 پس از شبیه ایستاده آف حل و فصل شد.

مقامات انکار کرد که وجود یک منطقه حائل.

“وجود دارد هیچ منطقه حائل. همه ما باید انجام شود این است که هر دو طرف باید خارج به عقب موقعیت به طوری که هیچ حادثه و یا عود می گیرد. مردم چین ارتش آزادی (PLA) است و پیاده سازی سازه ها و وسایل نقلیه در حال حرکت پشت در ایستاده کردن نقاط در نور روز به حفظ شفافیت. آن را نیز می خواهد هندی سربازان به حرکت به عقب همان فاصله وجود دارد به عنوان کمبود اعتماد بین دو طرف… این تنها نیاز به یک جرقه به آتش گرفتن و خنثیسازی تمام این گفت و گو گفت:” یک مقام ارشد نظامی, فرمانده.

در سومین نشست مجازی از ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی (WMCC) در مرز امور در جمعه هند و چین گفتند که فشار رو به جلو تلاش ها با هدف تکمیل متارکه و کاستن از تنش ها در امتداد لاک حتی به عنوان تفاوت باقی مانده بیش از مسائل مانند پکن اصرار ادعا مالکیت Galwan دره.

یک تاریخ برای نشست فرماندهان نظامی ارشد در هفته آینده است که کار می کرد و این وضعیت بر روی زمین نشان می دهد کامل متارکه در Galwan با هیچ یک از نیروهای نشسته و یا در کنار لاک.

Jaishankar همچنین تاکید کرد که اجماع دو حزبی در آمریکا برای تقویت روابط با هند است. “فکر می کنم از آخرین چهار US Presidents—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, باراک اوباما, جورج بوش و بیل کلینتون—و شما توافق می کنید که شما نمی تونم پیدا کردن چهار نفر در جهان کمتر شبیه…. در عین حال یکی از چیزهایی که بر روی آنها توافق شده است که اهمیت هند…. شاید برخی از ما این است که جذابیت اما من فکر می کنم بسیاری از آن نیز تفکر خود را. ما بسیار قوی سیاسی و استراتژیک, امنیت, تکنولوژی, همکاری های اقتصادی و دفاع همکاری با ایالات متحده” او گفت:.

(Rezaul ثانیه Laskar کمک به این مقاله)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>