متارکه بین هند و چین است “کار در حال پیشرفت است’: S Jaishankar

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

متارکه و د-تشدید روند بین هند و چین نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) یک “کار در حال پیشرفت” خارجی وزیر امور S Jaishankar گفت: در روز شنبه.

Jaishankar اظهارات ساخته شده در طول یک ظاهر در هند جهانی در هفته سه روز مجازی رویداد سازمان یافته توسط یک بر اساس UK-رسانه و خانه منعکس شده تفاوت که باقی بماند بین دو طرف با وجود تصمیم های ساخته شده توسط آنها تقریبا یک هفته پیش به عقب کشیدن نیروهای نظامی از کلید درگیری در امتداد لاک.

خواسته ناظر از این رویداد در مورد مرز مناقشه با چین, Jaishankar گفت: “چه اتفاقی افتاده است که ما به توافق نیاز به خلاص به این دلیل که نیروهای نظامی در هر دو طرف مستقر هستند بسیار نزدیک به یکدیگر است.

همچنین بخوانید: چگونه PM مودی به نام چین بلوف در Ladakh می نویسد: Shishir Gupta

“بنابراین وجود یک متارکه و د-تشدید روند که مورد موافقت قرار گرفته. این فقط آغاز شده است. این کار بسیار در حال پیشرفت است. در این نقطه من واقعا نمی خواهم بگویم بیشتر از آن است.”

در سومین نشست مجازی از ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی (WMCC) در مرز امور در جمعه هند و چین گفتند که فشار رو به جلو تلاش ها با هدف تکمیل متارکه و کاستن از تنش ها در امتداد لاک حتی به عنوان تفاوت داشت در مورد مسائل کلیدی مانند پکن ادعا در Galwan دره.

فرماندهان سپاه از دو طرف تنظیم شده برای دیدار هفته آینده برای چهارمین بار پس از بن بست آغاز شد و در اوایل ممکن است برای تصمیم گیری در مراحل بعدی از متارکه و د-تشدید روند.

هر چند هر دو طرف باید به عقب کشیده نیروهای خود و ایجاد به اصطلاح مناطق بافر کلید در درگیری حضور تعداد زیادی از سربازان و سازه ها در مکان هایی مانند Pangong دریاچه همچنان به عنوان یک نگرانی برای طرف هند.

چین و ایران به هند, Sun Weidong روز جمعه گفت که دو طرف نیاز به پیدا کردن یک “منصفانه و معقول” راه حل به مرز موضوع از طریق صلح آمیز و مذاکره و همچنین کار با هم برای حفظ صلح و آرامش در طول مناقشه مرزی تا یک حل و فصل نهایی رسیده است.

همچنین بخوانید: پس از رسیدن به یک طبیعی جدید در هند-چین روابط | نظر

Jaishankar نیز صحبت کرد و در هند در پاسخ به Covid-19 گیر روابط با کلید کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا, انگلستان, استرالیا و سنگاپور و نوظهور پس از Coronavirus نظم جهانی.

هند آگاهانه Covid-19-مربوط به چالش های پیش رو و بعد از چند هفته و ماه خواهد بود “سخت” او اذعان کرد. هند بزرگترین تولید کننده واکسن در کشور خواهد شد که نقش مهمی را در ساخت هر گونه واکسن برای کوروناویروس “در دسترس و مقرون به صرفه و در دسترس بقیه جهان”, او گفت:.

با اشاره به انگلستان Jaishankar گفت: هند و بریتانیا نیاز به کار با هم در یک زمان هنگامی که multilateralism تحت استرس است و بیشتر از چند قطب. هر دو کشور مشترک جهان و هند می بیند بریتانیا به عنوان “یکی از طبیعی ما همکاران” آن را به عنوان آماده برای روی لئامت دادن در شورای امنیت سازمان ملل از سال آینده طول می کشد و روی صندلی G20 در سال 2022 است.

در آمریکا چهار رئیس جمهور با چشم انداز بسیار متفاوت – بیل کلینتون و جورج بوش, باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – توافق همه بر اهمیت هند و نیاز به تقویت روابط دو جانبه, او گفت:. هند روابط با آمریکا در حال حاضر “یکی از ما کلید روابط” و این تبدیل خواهد شد مهم تر در آینده او اضافه شده است.

به دنبال به جلو به پست-Covid-19 عصر Jaishankar گفت که او انتظار می رود روند سیاسی دیده می شود در طول Coronavirus بحران به سرعت بخشیدن به. بسیاری از کشورهای در حال “رفتار بیشتر nationalistically” و مردم “خود را به دنبال” او گفت:.

“من یک جهان که در آن بحث های بسیاری را تیز من فکر می کنم وجود خواهد داشت و مسائل مربوط به اعتماد وجود خواهد داشت سوال انعطاف پذیر در زنجیره تامین. آن را به سخت تر جهان,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>