مخالفت با تماس به صورت RSS بان کی مون: Cong رهبر Singhvi

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارشد کنگره رهبر Abhishek Singhvi روز یکشنبه گفت که او در مخالفت با کسانی که به دنبال ممنوعیت Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) که مربی ایدئولوژیک حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) گفت: کشور نیاز واگرا views. سخنان خود در پاسخ به “#BanRSS برچسب’ روند در توییتر.

“هند نیاز شدید به سمت چپ و راست انداز اقتصادی در طیف. به همین ترتیب نیاز به غیر هندو و هندو views. از این رو نمی ممنوعیت آر اس اس. این مهم است که مردم از تمام طبقات جامعه وجود دارد و در هند به ما واقعا جمع. مخالفت با #BanRSS! به همان اندازه مخالف با بسیاری از #rss ها!” او در توئیتر خود نوشت.

سابق کنگره رئیس جمهور Rahul Gandhi شده است انتقادی از RSS و رو به یک افترا مورد در بمبئی برای لینک کردن قتل روزنامه نگار Gauri Lankesh با RSS. در حالی که پله از کنگره رئیس جمهور ارسال در 25 مه سال گذشته پس از 2019 Lok سبها از دست دادن گاندی گفت که او اغلب ایستاده به تنهایی در مبارزه با نارندرا نخست وزیر و آر اس اس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>