‘سیاست کثیف, غمگین, منظره’: AAP را Raghav Chadha واکنش نشان می دهد به راجستان سیاسی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در واکنش به ادامه بحران سیاسی در راجستان, Aam Aadmi Party ملی سخنگوی Raghav Chadha در روز پنج شنبه گفت که احزاب سیاسی مشغول بازی در یک زمان هنگامی که تمرکز باید در مبارزه با این بیماری همه گیر. AAP MLA گفت: اکنون زمانی است که همه احزاب باید گرد هم می آیند و موضع ایران در صورت Covid-19 بحران است.

“این یک نمایش غم انگیز را شاهد است که احزاب مشغول بازی کثیف سیاست در زمانی که بحران همه گیر بافندگی سربار” Chadha گفت.

“در حال حاضر زمان برای کشف کردن چگونه می تواند ما را در حفاظت از کشور ما شهروندان و سلامت آنها امی بیماری همه گیر. چگونه می تواند ما را در بهبود بازیابی ما رای دادن? چگونه می تواند به کشورهای مختلف انجام تست های بیشتر و ترتیب بیشتر تخت ونتیلاتورهای Icu,” او گفت:.

همچنین بخوانید: راجستان HC عهده شنوایی در رد صلاحیت متوجه خدمت در MLAs از Sachin خلبان کمپ

تیز حمله خود را در کنگره حزب Chadha توصیف آن به عنوان یک نهاد سیاسی است که به طور کامل فروپاشید و در حال حاضر مبارزه برای بقا.

“حزب کنگره در حال حاضر در یک مبارزه برای زنده ماندن خود را. آن را نمی تواند خود را نجات دهد. همه ما دیده می شود ایالات متحده پس از آن ican دیده می شود فروش آن آرا و MLAs,” Chadha گفت: با استناد به نمونه های مشابه کشمکش قدرت در ایالات کارناتاکا و, Madhya Pradesh.

“کنگره نه هیچ آینده ای نه حزب می تواند به هر آینده به این کشور,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ چیز نمی تواند نجات حزب بزرگ قدیمی از سقوط آن.

Chadha را در این خبرنامه آمده است که این کشمکش سیاسی در راجستان با تشدید اخیر حذف Sachin خلبان به عنوان معاون وزیر امور خارجه و کنگره کمیته توسط رئیس حزب کنگره.

همچنین بخوانید: Ashok Gehlot مقابل Sachin خلبان می شود Harish مرهم مقابل Abhishek Singhvi در دادگاه

راجستان دادگاه عالی در روز پنج شنبه معوق این جلسه در رد صلاحیت متوجه خدمت به MLAs شورشی Sachin خلبان اردوگاه. خلبان و دیگران نقل مکان کرده بود در راجستان HC قبلا در این روز در برابر رد صلاحیت بیانیه مجمع سخنران CP Joshi به رد صلاحیت آنها را به عنوان MLAs.

کنگره به دنبال رد صلاحیت خود از مجمع برای ‘ضد فعالیت های حزب’. خلبان و حمایت از اردوگاه از نمایندگان مجلس حضور نداشت کنگره قانونی حزب جلسه به نام حزب در روز دوشنبه و سه شنبه در جیپور که اجباری بود برای حزب MLAs برای حضور در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>