Dipa Karmakar امید المپیک برگرداند و پس از توکیو بازی به تعویق افتادن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو آمده است به عنوان یک بارقه امید برای صدمه زده, هندی, ژیمناست Dipa Karmakar که در حال آماده شدن برای یکی دیگر از شات در صلاحیت پس از اندک مشکل زانو مانع او زودتر پیشنهاد را کاهش دهد.

Karmakar که به پایان رسید چهارم در سال 2016 ریو و بازیهای المپیک بوده است و مبارزه با آسیب همیشه از او تحت یک عمل جراحی برای درمان رباط صلیبی قدامی (ACL) آسیب در سال 2017. لیگ قهرمانان آسیا کلید رباط که تثبیت مفاصل زانو است.

او باز گشت در سال 2018 کوتاه بود به زانو مشکل او را دوباره در ژیمناستیک هنری جام جهانی در باکو در سال گذشته است. او مجبور شد برای خروج از دوحه جام جهانی نیز موفق به بازیابی در زمان برای جهانی ژیمناستیک هنری قهرمانی در اکتبر 2019.

“وجود هشت جام جهانی اما در حال حاضر وجود دارد تنها دو سمت چپ که قرار بود به اتفاق می افتد در ماه مارس به تعویق افتاد به ماه ژوئن با توجه به شیوع کروناویروس,” Karmakar گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

“با توجه به وضعیت آنها شاید سال آینده اتفاق خواهد افتاد. پس آن را به من می دهد زمان بیشتری برای بازیابی و آماده شدن برای این دو رویداد,” او اضافه شده است.

این Covid-19 همه گیر است که به کشته شدن هزاران نفر و آلوده lakhs در سراسر جهان مجبور به تعویق افتادن توکیو بازی های هفته گذشته است. Karmakar امیدوار وقت اضافی برای بازگشت به فرم را در مفید آمده است برای او.

“من بهترین من برای بازگشت به فرم و امیدوارم که من می تواند انجام دهد و واجد شرایط. اما پس گفت که آنچه مهم است در حال حاضر این است که ما شکست این coronavirus است که اولویت گفت:” 26 ساله اولین زن هندی, ژیمناست به رقابت در بازی های المپیک است.

Karmakar طولانی-زمان مربی Bishweshwar Nandi نیز گفت: این تعویق افتادن تمدید Karmakar امیدوار است.

“او مناسب است در حال حاضر. او به طور کامل بهبود از آسیب اما در ژیمناستیک, شما باید به آرامی شروع روند آموزش و Dipa آغاز شده بود اساسی خود عمل اواخر ماه گذشته زمانی که این شیوع کروناویروس اتفاق افتاده است” این Dronacharya awardee گفت.

“او می خواهد به او بهترین در 3-4 ماه و از آنجا که هنوز دو رویداد در سمت چپ ما می توانیم یکی دیگر از شات در بازی های المپیک است. ببینید در ژیمناستیک, آسیب رخ می دهد اما من امیدوار هستم که او آن را به عنوان یک چالش.

“او نیاز به دو نقره و یک طلا و یک نقره در مسابقات دو. ما نمی خواهد ترک هر سنگ unturned و من امیدوارم که او قادر خواهد بود به انجام.”

Karmakar که موفق به کسب یک طلا در سال 2018 ژیمناستیک هنری World Challenge Cup در ترکیه, پشتیبانی از به تعویق افتادن بازی های المپیک و از مردم خواست در خانه بمانند و به مبارزه با شیوع کروناویروس.

“…من به درخواست مردم برای ماندن در خانه و حفظ بهداشت و شستن دست به طور منظم. آن است که بسیار مهم است به دنبال این مستند به درستی به طوری که ما می توانیم برنده این مبارزه گفت:” Karmakar بود که اعطا راجیو گاندی Khel Ratna جایزه در سال 2016.

Nandi تکرار کنید.

“وجود دارد یک ضرب المثل هندی ‘jaan hai toh jahaan hai’ (اگر شما زندگی شما باید جهان). بنابراین در حال حاضر این مهم است که برای مبارزه با این چیز دیگری ثانویه است. پس بیایید همه با هم آمده و انجام بهترین های ما است که به ماندن در خانه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>