دیگو مارادونا پنجه نرم می کند برای ‘دست خدا’ برای پایان دادن به همه گیر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال آرژانتین افسانه دیگو مارادونا خواسته است “دست خدا” به ارائه جهان از این بیماری همه گیر کوروناویروس و امکان زندگی عادی را از سر گرفت.

جام جهانی برنده ارجاع شده به دست خود را به کمک هدف در سال 1986 جام جهانی فوتبال آرژانتین پس از رؤسای رای به پایان فصل جاری و همچنین تعلیق سقوط صرفه جویی مارادونا-مدیریت پایین باشگاه Gimnasia از رها کردن.

“امروز این اتفاق برای ما و بسیاری از مردم می گویند آن است که یک دست خدا” گفت: مارادونا اشاره به هدف بدنام در برابر انگلستان است.

“اما امروز من میخواهم که دست برای پایان دادن به این بیماری همه گیر به طوری که مردم می توانند به زندگی خود و زندگی سالم و شاد است.”سپس-کاپیتان آرژانتین مارادونا در پاسخ به جنجال بر هدف خود در جام جهانی در مکزیک گفت: “این دست خدا!” آرژانتین رفت و به ضرب و شتم انگلستان 2-1 در یک چهارم نهایی.

در حال پرتاب یک تاسیسات تعلیق این فصل گفت: آرژانتین روزانه کلرین: “این پایان ما می خواست ما متقاعد شدند ما می تواند صرفه جویی خودمان را در زمین.”آرژانتین شده است در مستند از مارس 20 برابر coronavirus که از اوایل روز چهارشنبه تا به حال آلوده 4,114 مردم با 207 مرگ و میر.

59-ساله مارادونا منصوب به مدیریت مبارزه Gimnasia در ماه سپتامبر گفت: باشگاه در آرژانتین روبرو هستند سال مالی مشکل است.

“امیدوارم این قابل درک است که ما باید به چه صورت در آینده با هم برای همیشه از فوتبال است. هیچ کس مثل رمبو در این جنگ چون حتی رمبو از دست می دهد در برابر این.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>