“کوپید آووکادو” برای شام به شکل قلب پیام برای خدمه بلکه جدایی دردناک: برای کسانی که به دام افتاده در هیئت مدیره قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز جمعه معمولی است روز ولنتاین.

پوشیدن لباس قرمز و یک مو قرمز, کراوات, کشتی, سرگرمی, مدیر ناتالی ارسال شده در روز ولنتاین تصویری در توییتر سعی کنید به نگه داشتن ارواح ،

“من فقط می خواستم برای بررسی در با همه می گویند که ما همه دار زدن در آن وجود دارد انجام خوب و حفظ با هم به عنوان یک خانواده بزرگ” او گفت:, اعتراف با لبخند: “این نبوده است به طور منظم من لباس برای آخر هفته یا بیشتر.” Passenger, Matt Smith, 57 بود مارک ولنتاین در هیئت مدیره با همسر خود را از 21 سال کاترین Codekas همچنین 57-و بستری این بود که اول خود را-انتخاب محل برای روز های خاص.

“پس از 21 سال از ازدواج ما را به یک معامله بزرگ از آن, اما من معمولا کاترین یک کارت حداقل” او گفته است: از کشتی.

“من فکر می کنم او کمی نا امید با ما تنظیم,” او اضافه شده است. “Facebook به یاد من صبح که از سه سال پیش ما در لاس وگاس. راه برای مالیدن آن در!” مسافران در هیئت مدیره شد و در حال ارائه یک “روز ولنتاین” صبحانه اسمیت گفت.

“ما یادآوری آنچه روز آن را به او تحویل چه عضو خدمه گفته بود ‘ویژه’, صبحانه,” او گفت:.

“مطمئن نیستم که چرا سخت آب پز تخم مرغ و سوسیس و قارچ سرخ کرده خاص هستند.” شام منو از سوی دیگر وعده چند رفتار خاص در افتخار از روز است.

“کوپید آوکادو و میگو, سالاد” برای شروع به دنبال “میگو ولنتاین به سبک ژاپنی با برنج و سبزیجات است.” اصلی دوره کلاسیک, Coq, au, Vin با پوره سیب زمینی و سبزیجات و “روز ولنتاین تعجب دسر روز” وعده داده شده است.

“Coq, au, Vin بله لطفا” توییتی Yardley وانگ است که ارسال تلاش خود را برای حفظ و پسر جوان او را سرگرم در قرنطینه رگ.

“یک وعده غذایی خاص برای روز ولنتاین محفوظ و متعلق به یک بطری قرمز” او افزود: با معمول خود را با هشتگ #hanginthereDiamondPrincess و یک تصویر از یک بطری شراب.

او همچنین نوشته طراحی توسط او شش سال برای روز ولنتاین با عنوان “قوی باشید ما با شما الماس شاهزاده خانم.” آمریکایی مسافر جکی شوخی که او تا به حال طرح های بزرگ برای روز ولنتاین در کروز که ثابت شده است به مراتب از جشن تعطیلات همه برنامه ریزی شده است.

“ما در حال رفتن به یک شب رسمی در روز ولنتاین در کابین ما. نگاهی به برخی از عکس های من می خندد” او هنوز توییتی.

یکی دیگر از مسافر برش کاغذ قلب و چپ آنها را بر روی درب خود را برای خدمه به عنوان خوانده شده با پیام های از جمله: “با تشکر از شما برای همه کار سخت خود” و “با تشکر از شما برای مراقبت از ما.” بیش از 200 نفر در هیئت مدیره کشتی شده مبتلا به تازگی به نام COVID-19 گرفته و به بیمارستان های محلی. کسانی که باقی مانده در هیئت مدیره خواهد بود در قرنطینه حداقل تا مارس 19.

در حالی که مسافران در حال مبارزه با انزوا و ترس و خستگی برخی از اعضای خدمه ابراز نگرانی در مورد شرایط خود از جمله غذا خوردن با هم و خواب دو به یک کابین.

اما coronavirus نیز پاره پاره برخی از زوج ها از هم جدا برای روز ولنتاین از جمله حداقل یک در ماه عسل خود را.

کنت Frasure مجبور شد برای خداحافظی به شریک زندگی خود را ربکا که قرارداد این ویروس است و در حال حاضر در انزوا در بیمارستان است.

“ما گفت:” خداحافظ دیدن یکدیگر بعدا ” داد و یکدیگر را در آغوش گرفتن. ما نمی باید بوسه خداحافظی چون ما واقعا نمی دانم چه می گذرد در” کنت گفت: CNBC.

“سپس من به تماشای او به راه رفتن پایین راهرو به نوبه خود گوشه ای و سپس او رفته بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im