‘شماره گیری 9727294294′ به حذف Mamata’: Amit Shah راه اندازی بنگال کمپین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه خواست رای دهندگان به تحویل بنگال به نارندرا برای مدت پنج سال به تحقق بخشیدن به ‘سونار بنگلادش’ رویا و reeled کردن اطلاعات به ادعای دولت شد کشویی به عقب در زیر وقت Trinamool کنگره حزب دولت به رهبری Mamata بانرجی.

شاه راه اندازی اولیه نظرسنجی انتخاباتی با ششم ماه گسترده دولت توسعه توسط بی جی پی در کلکته برای پایان دادن به “بی عدالتی” تحت Mamata بانرجی دولت است.

“شماره گیری 9727294294 به سرنگونی Mamata از بنگال” شاه گفت: جمعیت است.

“این شماره را به پناهندگان حق تابعیت آن را نیز شما را از فساد و ترور آن را نیز از نو خلق کردن سونار بنگلادش از تاگور در رویاها” شاه گفت: در حالی که راه اندازی این تعداد برای مردم به خاطر حمایت بی جی پی را در مبارزات انتخاباتی.

“من اینجا هستم تا به شما تضمین برای قرار دادن تمام کسانی که ‘tollbaazi’ (اخاذی) اجرا سندیکاها و افراط در بانک رای سیاست پشت میله های زندان اگر شما رای برای یک BJP دولت در دولت”

“ما نمی خواهد هر کس یدکی ما می دانیم که چگونه به حالت مستقیم از عناصر که مشکل مشترک مردم,” او اضافه شده است.

شاه نیز متهم دولت سوء استفاده از مرکزی و بودجه و ادعا کرد که با وجود افزایش قابل توجهی در مرکزی بودجه تحت دولت نارندرا دولت تا به حال موفق به تقریبا دو برابر بدهی های آن است.

“وجود دارد یک بدهی تومان 3.75 لاخ کرور در بنگال. کمونیست دولت را ترک کرده بود در Rs 1.92 لاخ کرور و Mamata دی ساخته شده است آن را حتی بزرگتر. هر بچه بنگال طول می کشد یک بدهی 40,000 به عنوان به زودی به عنوان او طول می کشد تولد,’ شاه گفت.

شاه گفت: پول های داده شده توسط این مرکز بود و پایین رفتن از “فساد” ،

“359,000 تومان کرور روپیه داده شده توسط نخست وزیر نارندرا اما همه این پول تبدیل به علوفه به فساد در Mamata بانرجی دولت,” او اضافه شده است.

بنگال است عنوان برای انتخابات شهرداری ها در بیش از 100 مدنی بدن در مه و انتخابات مجلس به علت در سال آینده. شاه گفت: آن زمان برای بنگال به نارندرا مودی ،

“اگر شما پنج سال به نارندرا ما تبدیل خواهد شد بنگال به سونار بنگلادش,” او گفت: یک کف جمعیت.

پناهندگان از سراسر مرزهای مهم سیاسی در بنگال و شاه گفت: دولت مرکزی متعهد شد به کا, بدون توجه به آنچه که مخالفان از جمله Mamata حزب گفت.

“این آزار و اذیت مردم شده اند و زندگی در کشور خود را به عنوان غیر خودی برای 70 سال و ما باید به آنها تابعیت. ما اطمینان حاصل شود ما با ارائه این افراد تابعیت بدون توجه به آنچه شما می گویند یا انجام (مخالفت),” شاه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>