‘شیطانی طرز فکر’: هند را محکوم کرد, حمله تروریستی در کابل gurdwara میان شیوع کروناویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 25 سال 2020 4:06:56 pm

kabul terror attack, kabul gurdwara terror attack, afghanistan gurdwara terror attack, india afghanistan, world news, afghanistan news, afghanistan coronavirus اعضای خانواده گریه پس از یک حمله در کابل چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (AP)

محکومیت حمله تروریستی در یک gurdwara در افغانستان در کابل که در آن 11 نمازگزاران کشته شدند, هند روز چهارشنبه گفت که هدف قرار دادن یک مذهبی در میان COVID-19 شیوع نشان دهنده “شیطانی” طرز فکر از عاملان و حامیان.

هند منتقل کرده است خود را از صمیم تسلیت به اعضای خانواده این مرحوم و آرزوی شفای عاجل برای مجروحان از وزارت امور خارجی گفت.

“هند آمادگی خود را برای گسترش همه ممکن است کمک به خانواده های آسیب دیده از هندو و سیک جامعه افغانستان” MEA گفت. “چنین حملات بزدلانه در اماکن مذهبی و عبادت در اقلیت جامعه به خصوص در این زمان از COVID-19 گیر انعکاسی است از طرز فکر شیطانی از عاملان و حامیان.”

kabul terror attack, kabul gurdwara terror attack, afghanistan gurdwara terror attack, india afghanistan, world news, afghanistan news, afghanistan coronavirus یک تیم امنیتی گارد می ایستد در سایت از یک حمله در کابل چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (AP)

قبلا در این روز به شدت مسلح افراد مسلح و بمب گذاران انتحاری حمله یک سیک gurdwara در قلب کابل کشته شدن حداقل 11 نمازگزار و زخمی شدن, به عنوان بسیاری از, در یکی از مرگبارترین حملات در جامعه اقلیت در کشور است.

با توجه به سیک مجلس Narindra سینگ Khalsa وجود دارد حدود 150 نمازگزاران در داخل Gurdwara در زمان حمله. به عنوان در هر مورد به آژانس خبری AFP دولت اسلامی ادعا کرده است مسئولیت این حمله را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>