Devendra Fadnavis بررسی درخواست را رد کرد و توسط دیوان عالی کشور را به صورت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یک ضربه بزرگ به رئیس سابق وزیر Devendra Fadnavis دیوان عالی کشور را رد کرده است خود را بررسی دادخواست که می خواستم بالا دادگاه به لغو پرونده کیفری علیه او برای عدم افشای دو در حال بررسی پرونده های جنایی علیه او در انتخابات استشهاد.

“پیدا کنیم و هیچ زمین به دخالت در نقد و بررسی دادخواست. همان ها را رد کرد,” سه قاضی نیمکت از دادگاه متشکل از قضات آرون میشرا, Deepak گوپتا و Aniruddha بوز حکومت در یک خط حکم تحویل داده است.

این Bharatiya Janata Party رهبر به چالش کشیده بود 2019 حکم دیوان عالی کشور که کاهش یافته است به تداخل با اقدامات جنایی علیه او را برای استشهاد برای ثبت 2014 انتخابات است.

قبل از قضات به این نتیجه رسیدند دهان استدلال وکیل ارشد Mukul Rohatgi که نماینده سابق ماهاراشترا وزیر بود التماس کرد با بالا دادگاه به دوباره خود حکم. “این را مهر و موم سرنوشت من. این سوال مهم است به عنوان آن را تحت تاثیر ماده 21,” Rohatgi گفته بود روی نیمکت.

دادگاه عالی بمبئی وکیل Satish Ukey تنظیم کرده بود در مورد حرکت به عقب در سال 2014 زمانی که او شکایت وی از سوی مامورین که Fadnavis موفق به افشای جزئیات دو پرونده های جنایی در انتظار در برابر او در انتخابات استشهاد و خواستار آن شدند که او باید تحت پیگرد قانونی قرار.

دو مورد در برابر Fadnavis مربوط به اتهام تقلب و جعل کرده که واصل در سال 1996 و 1998 به ترتيب

Satish Ukey نیست دور. اولین جلسه دادگاه در ماه مه سال 2016 و بعد از آن دادگاه عالی بمبئی در مارس 2016 حکومت است که وجود دارد بدون نیاز به تعقیب Fadnavis در بخش 125A از نمایندگی مردم عمل می کنند که در معاملات با مجازات برای پر اشتباه استشهاد.

اما Ukey نمی دهد و با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور.

سه قاضی نیمکت رهبری و سپس رئیس دادگستری هند Ranjan Gogoi را کنار بگذارند دادگاه عالی بمبئی دخترک پاک در سپتامبر سال 2019 برگزاری است که دو حکم نمی شد از نظر قانونی قابل دفاع. دادگاه گفته شد برای از سرگیری پرونده Fadnavis بود که در ماهاراشترا وزیر زمانی که حکم تحویل داده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>