Devendra Fadnavis به نظر می رسد قبل از دادگاه در نظرسنجی مورد استشهاد پس از چهار معافیت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Nagpur | به روز شده: فوریه 20, 2020 6:05:47 pm

Devendra Fadnavis, poll affidavit case, Devendra Fadnavis poll affidavit case, poll affidavit case Devendra Fadnavis, India news, Indian Express رئیس قضایی دادرس (CJM) P S Ingle قید وثیقه به Fadnavis در یک ترتیبی پیوند 15,000 تومان.

سابق ماهاراشترا وزیر Devendra Fadnavis در روز پنج شنبه به نظر می رسد قبل از دادگاه در این نظرسنجی مورد استشهاد روز دوشنبه پس از چهار معافیت از حضور شخصی توسط دادگاه.

رئیس قضایی دادرس (CJM) P S Ingle قید وثیقه به Fadnavis در یک ترتیبی پیوند 15,000 تومان.

آزمایشی است که در واقع یک re-دادگاه مورد قدمت آن به سال 2014 که ایستاده بود کوتاه در سال 2018 پس منظور از ناگپور نیمکت دادگاه عالی بمبئی در دادن کمک به Fadnavis.

درخواست در مورد اصلی, Satish Uke یک وکیل خود نقل مکان کرده بود دیوان عالی کشور (SC) در برابر دادگاه عالی بمبئی در سفارش. در 1 اکتبر 2019 در دیوان عالی کشور تا به حال نقض بالا دستور دادگاه و کارگردانی دوباره محاکمه.

بر این اساس دادگاه از سر گرفته در سال گذشته اما Fadnavis درخواست برای معافیت از ظاهر شخصی برای یک دلیل و یا دیگر و دادگاه CJM را عطا کند او را تسکین اگر چه بی میلی.

درخواست ادعا کرده است که Fadnavis تا به حال اشتباه با اشاره به دو پرونده های جنایی علیه او قدمت آن به سال 1996 و 1998 در 2014 ماهاراشترا مجمع انتخابات استشهاد و از این رو باید ایستاده بود رد صلاحیت به صورت ایستاده برای انتخابات.

همانطور که قبلا Fadnavis ثبت شده است بررسی دادخواست علیه زودتر SC منظور هدایت مجدد دادگاه در این مورد. SC روز جمعه به اتمام دادرسی و محفوظ است قضاوت خود را.

صحبت کردن به mediapersons پس از بیرون آمدن از دادگاه Fadnavis گفت: “من نمی عمدا پنهان کردن هر صورت در استشهاد. آن وکیل من تصمیم. و همه موارد در برابر من بوجود آمده بود از من مبارزه برای مردم و وجود دارد این است که هیچ شخصی مورد در برابر من. و دو مورد فوری دادخواست به مدت طولانی حل و فصل شده است. من باید برنده هر دو انتخابات گذشته با بیش از 50,000 آرا”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>