با وجود جدید 2021 برنامه ‘یورو 2020′ هنوز هم می شود به نام “یورو 2020’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال قهرمانی اروپا ممکن است دوباره از سال 2020 به ماه های ژوئن و ژوئیه 2021 اما برگزارکنندگان اصرار جمعه این رویداد را حفظ کنید نام اصلی خود را از یورو 2020. رقابت موکول شد با توجه به کروناویروس در روز سه شنبه به عقب رانده 12 ماه به 11 ژوئن تا 11 جولای سال آینده به روشن راه را برای به حالت تعلیق در مسابقات داخلی برای قرار دادن تا اگر شرایط اجازه دهد. به عنوان رویداد به سرعت تبدیل شد شناخته شده به عنوان یورو 2021, فوتبال اروپا حاکم بدن یوفا نقل مکان کرد و به سرعت به اصرار آنها نگه داشتن نام اصلی و آرم.

“اگر چه آن را موقت را در محل از 11 ژوئن تا 11 جولای 2021, #EURO2020 هنوز هم شناخته می شود به عنوان یک هشتم یورو 2020,” یوفا گفت: در توییتر.

یوفا گفت: به تعویق افتادن “کمک خواهد کرد که تمام مسابقات داخلی, در حال حاضر در خود نگه دارد با توجه به COVID-19 اضطراری به پایان خواهد رسید” آن را به عنوان یک “تعهد” به اتمام باشگاه فصل 30 ژوئن. خود را اعلام و پس از مذاکرات با انجمن های ملی و همچنین باشگاه ها و بازیکنان بدن از طریق ویدئو کنفرانس به اروپا مبارزه برای مقابله با بحران بهداشت و درمان.

بیست از 24 مجموعه سازمان ملل برای شرکت در یورو در حال حاضر واجد شرایط اما بازی آف برای تعیین نهایی چهار شرکت کنندگان با توجه به بازی های برگزار شده در این ماه شده است به تعویق افتاد. یوفا گفت: کسانی که در مسابقات و دیگر برنامه ریزی دوستانه خواهد بود در ماه ژوئن به عنوان یک بررسی از وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>