به ‘طوفان صحرا” در شارجه در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از بهترین نوبت در جهان کریکت و فورا آن را یک افسانه از Sachin Tendulkar. در آوریل 22, 1998, Tendulkar بازی درخشان نوبت 143 خاموش 131 توپ در برابر امثال Shane Warne, Damien فلمینگ و مایکل Kasprowicz در شارجه انجمن کریکت ورزشگاه که سمان نام خود را در cricketing فرهنگ عامه. اگر چه هند شکست خوردند در برخورد نوبت در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان Tendulkar را در خود نامی حرفه ای.

طوفان که گذشت از طریق شارجه paled در مقایسه با Tendulkar را پنبه حلاجی شده به عنوان او ناودان استرالیا پرتاب کنندگان در سراسر زمین و هدف تجدید نظر 277 (در 46 اور) نگاه کاملا راحت است. در 237 هند رفت و گذشته کل مورد نیاز برای واجد شرایط برای نهایی مسابقات.

همچنین بخوانید: او کاملا یک ترور در این زمینه خود: Shoaib Akhtar در برت لی

نه چهار دست و پا و چهار sixes آراسته نوبت و Tendulkar ساخته شده Shane Warne بولینگ. Warne موفق به روباه او را با خود تغییرات و right-hander قادر به خواندن در هر زایمان از دست خود را. اگر چه Tendulkar بازی درخشان دست کشیدن هند به پایان رسید و نوبت خود را در 250/5.

Tendulkar بعد از صحبت در مورد نوبت و فیزیکی تلفات که آن را در زمان.

“با توجه به شرایط در ماه مارس — درجه حرارت واقعا بالا است و شما می توانید احساس گرما رفتن را از طریق کفش و جوراب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است برای قرار دادن پای خود را در سطل یخ,” او گفت:.

“در مورد من که یک تجربه است که من به یاد داشته باشید که چگونه سختی آن را به ماندن وجود دارد و بازی بهترین تیم در جهان است.

“استرالیا شد No. 1 در آن مرحله و به ضرب و شتم آنها را به طوری متقاعد کننده ای بود بسیار رضایت بخش است.”

“آن روز ما مورد استفاده برای بازی در شارجه و درایو تمام راه برگشت به دبی. و روز بعد برای بازیابی و روز بعد نهایی شد. آن را خیلی آسان نیست,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de