موهن سخنان برابر SC: بازنشسته کارمندان نوشتن در دفاع از سخت فرمانده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: مارس 22, 2020 10:11:01 pm

activist Harsh Mander, Supreme Court, Delhi Police, delhi news, indian express news فعال خشن فرمانده (سمت راست) (File photo)

یک گروه از 95 بازنشسته کارمندان دولت تحت نظارت قانون اساسی رفتار گروه, یکشنبه نوشت: نامه سرگشاده ای در دفاع از فعال خشن فرمانده در حالی که متهم وکیل عمومی و پلیس دهلی برای تحریف پرونده اش در دیوان عالی کشور است.

در مذاکرات قبل از apex دادگاه فرمانده به دنبال ثبت نام از دپو در برابر BJP رهبران Kapil میشرا Anurag Thakur, Parvesh صاحب سینگ و Abhay ورما برای خود ادعا نفرت سخنرانی در اجرا به دهلی مجمع انتخابات است. پلیس دهلی در مقابله با آن-استشهاد کرده بود ادعا کرد که در سراسر یک ویدئو کلیپ از فرمانده سخنرانی در مسجد جاما تحریک خشونت و ساخت موهن سخنان در برابر دادگاه بالا.

پس از این در مارس 4, بالا دادگاه گفته بود آن را نمی شنوند فرمانده مگر اینکه او روشن نیست.

در نامه این گروه که شامل سابق دهلی معاون فرماندار Najeeb یونگ و رئیس سابق کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله گفت: “به نظر می رسد که پس از یک استشهاد ثبت شده توسط معاون کمیسر پلیس به اثر است که سخت فرمانده بود نه تنها تحریک خشونت بلکه به طور جدی تحقیر از SC. SC تصمیم به شنیدن تلخ فرمانده را مورد تا این موضوع را به اتهام “اظهارات موهن” بود و به در نگاه کرد. لینک ارائه شد به این ویدئو در استشهاد و نماز ساخته شده بود به رد دادخواست خود را و فایل اتهام تحقیر در برابر او. ما درک می کنیم که کامل تصویری سخنرانی ارائه شد قبل از دادگاه.”

ذکر است که این ویدئو از فرمانده بود “انتخابی ویرایش” این نامه گفت: “آشکار است که ضبط ویدئویی ارائه شده توسط SG و پلیس یک نسخه ویرایش شده متشکل انتخابی انتخاب گزیده ای از ضبط شده ای کوتاه در مکان های به طوری که برای انتقال این تصور که سخت فرمانده هم تحریک خشونت و متعهد اهانت SC. ما به شدت احساس می کنم که این سخنرانی به عنوان خوانده شده در زمینه به ترتیب و کامل برای درک پیام خود را.”

متهم وکیل عمومی و DCP پلیس دهلی از تحریف حقایق بازنشسته کارمندان دولت گفت: “آنچه برگردان, معنی, چه تحریف حقایق و توسط چه عالی بی توجهی به حقیقت ساده انجام وکیل کلی از هند و معاون کمیسر پلیس به دنبال گمراه کردن دادگاه عالی هند؟”

“ما در نظر گرفته و جمعی نظر وجود دارد که یک مورد خوب برای پر کردن یک دست کت و شلوار برای افترا علیه هر دو شایسته آقایان اما آن است که یک تصمیم گیری برای فرد هتاکان به” نامه بیشتر گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>