پس از خروج سنجی پیش بینی دلتنگ عملکرد کنگره در دهلی مجمع انتخابات حزب بزرگ قدیمی را در شارژ از ملی, سرمایه, کامپیوتر, Chacko روز یکشنبه در نگاه آن چشم انداز پس از آرا در حال شمارش است.

تمام پنج اتحادیه اروپا در روز شنبه گفت: AAP است که همه مجموعه ای برای حفظ قدرت در دهلی نو با دومین پیروزی متوالی. آنها پیش بینی شده AAP پیروزی توسط دو سوم اکثریت با حزب گرفتن هر چیزی بین 47 کرسی به 68 کرسی در مجلس از 70 عضو دارد.

کامپیوتر Chacko اخراج خروج سنجی که برآورد کنگره خواهد آمد دور سوم و صحبت در مورد امکان اتحاد با Arvind Kejriwal را Aam Aadmi Party (AAP).

“این بستگی به نتایج. هنگامی که نتایج را پس از آن تنها ما می توانیم بحث در مورد آن,” PC Chacko گفت: زمانی که از او خواسته شد در مورد امکان یک اتحاد بین کنگره و AAP.

“من فکر می کنم این نظر سنجی درست نیست. کنگره است که به احتمال زیاد به انجام بهتر از چه نظر سنجی پیش بینی” او همچنین گفت.

پنج نظرسنجی های خروج پیش بینی شده AAP پیروزی توسط دو سوم اکثریت ترین و گفت: Bharatiya Janata Party (BJP) خواهد بود قادر به بهبود آن شمارش توسط baggings بیشتر از صندلی که از آخرین مجمع انتخابات در سال 2015 زمانی که از آن خواهد ریخت.

Chacko بود روز شنبه گفت که حزب او خواهد شد و بهار در فوریه 11, روز است که در آن شمارش آرا برگزار خواهد شد. او همچنین گفت که حزب کنگره است نه پرتاب در حوله.

کنگره رهبر گفته بود AAP او را حریف اصلی و نه BJP. او گفت که کنگره در حال مبارزه در موضوع توسعه است.

“ما در حال مبارزه با یک جنگ ایدئولوژیک. دهلی دیده است روند کند پیشرفت در آخرین پنج-شش سال است. مردم به دنبال در کنگره با امید به عنوان Aam Aadmi Party باعث می شود وعده های دروغین و بی جی پی گسترش جماعت,” Chacko گفت.

قبل از Chacko حزب کنگره ملی سخنگوی Randeep سینگ Surjewala صحبت در مورد خروج سنجی و گفت متعددی وجود دارد موارد که در آن این که “به طرز وحشیانه ای اشتباه رفته”.

“در هاریانا یک انتخابات بود و ما دو صندلی اما ما به پایان رسید تا برنده 31 کرسی وجود دارد. شما هرگز نمی تواند واقعا می دانم آنچه رای دهندگان فکر کردن است,” او گفت:.

دهلی کنگره رئیس Subhash چوپرا همچنین گفت که “همه نظرسنجی های خروج در حال رفتن به شکست است.”

“بی جی پی نمی خواهد حتی 20 کرسی و Kejriwal است که قصد ندارم به تشکیل یک دولت در دهلی نو. من امیدوار هستم که کنگره در حال رفتن به انجام این کار بسیار بهتر از چه نظر سنجی خروج هستند. اجازه دهید ما صبر کنید تا نتایج هستند.”

نتایج تلخی-مبارزه دهلی مجمع انتخابات اعلام خواهد شد پس از رای شمارش شده در فوریه 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im