دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم 2 یکی از سنگین وزن ترین پیش بینی دعوا…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ترین-پیش بینی مرحله نهایی مسابقات سنگین وزن در نزدیک به دو دهه خواهد sam whitaker بوکس جهان در روز شنبه هنگامی که شکست نخورده WBC قهرمان دئوتای وایلدر چهره تایسون خشم در مدتها در انتظار مسابقه برگشت.

در چه بزرگترین برخورد سنگین وزن پس از Lennox Lewis bludgeoned مایک تایسون را به تسلیم در بانک ها از رودخانه می سی سی پی در سال 2002 وایلدر و خشم رفتن سر به سر در 14 ماه پس از مبارزه با یک رسم در لس آنجلس.

بلیط برای روز شنبه جلسه در MGM بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس تغییر شده است دست به $11,000 در حالی که مروج پیش بینی این رویداد می تواند به تولید بیش از 2 میلیون pay-per-view فروش در ایالات متحده به تنهایی.

در مرکز از عمل دو از بوکس سنگین وزن ترین کاریزماتیک و مدبر شخصیت های hard-hitting “برنز بمب افکن” وایلدر و خشم, عجیب و غریب, self-styled “Gypsy King” از شمال انگلستان است.

هر دو خواهد شد در نظر گرفتن شکست نخورده پرونده به 12 دور مسابقه با 34 سال وایلدر به دنبال اضافه کردن خشم را به یک چوب خط حساب کردن که بار خوانده شده 42-0 با یک کشیده شده و 41 knockouts به.

مبارزه کلاسیک برخورد سبک خوردگی وایلدر ویرانگر قدرت حذفی برابر بیشتر گریزان موبایل به سبک دفاعی از خشم.

در اولین مبارزه خود در لس آنجلس خشم بازیافت از دو juddering knockdowns به ادعای یک قرعه کشی به طور معجزه آسایی بالا رفتن بوم در 12th دور به قطع برای یک سهم از غنایم.

تا زمانی که نهایی فلج خشم شده بود البته به ربودن پیروزی outfoxing وایلدر با یک کلاس آموزش دفاعی که تا به حال 6ft 7in (2m) آمریکا رها کردن وحشی haymakers در هوا نازک.

خشم (29-0-1, 20 knockouts) اما صرف تجمع روز شنبه به مسابقه برگشت امیدوار به اتخاذ یک رویکرد تهاجمی تر اصرار او هدف اولیه حذفی.

– مشت سرنوشت –

“من سرنوشت خود را نهفته در درون خود من دو مشت” 31 ساله گفت.

“من اجازه پرواز آنها بسیار به شدت. اشتباه من در زمان گذشته بود و او را به پرداخت زمانی که او صدمه دیده است. این بار وقتی که من به او صدمه دیده است من پرتاب همه چیز اما سینک آشپزخانه در او و او نمی خواهد می دانم آنچه به او رسید.”

خشم ادعای او است که با هدف قرار دادن مواد منفجره پیروزی را به قاضی تغ یک ربطی باید با خرج کردن از نمک.

بریتانیا جنگنده است نه مشهور خام حذفی قدرت مشت زدن و likeliest مسیر به پیروزی باقی مانده از طریق مرتب کردن بر اساس گریزپا که مشخص است او را مهم ترین حرفه ای اجرای برنامه.

نیز وجود دارد که علامت سوال بیش از خشم را ساخت. او مورد نیاز بیش از 40 بخیه برای پچ کردن وحشتناک یک برش بر چشم راست خود را در یک سخت پیروزی بیش از اتو Wallin در آخرین مبارزه خود را در ماه سپتامبر.

بود که پس از تقسیم با مربی بن دیویسون که تا به حال با موفقیت هدایت خشم را در باز گشت در سال 2018 پس از سه سال وقفه صرف مبارزه با افسردگی, نوشیدنی و مواد مخدر.

خشم است و پس از تبدیل به Javan “Sugarhill” مباشر برادرزاده افسانه ای در اواخر cornerman امانوئل استوارد.

وایلدر آماده سازی برای مسابقه برگشت در ضمن نورد همراه نسبتا هموار.

وی تخریب Dominic Breazeale در یک دور ماه مه گذشته و پس از آن گل تماشایی one-punch هفتم-دور حذفی از کوبا لوئیس اورتیز در ماه نوامبر.

اگر چه وایلدر و خشم هل یکدیگر در یک چهره در لاس وگاس در روز چهارشنبه آمریکا قهرمان به نظر می رسد بیشتر متشکل از دو مرد این هفته است.

آرام صدایی وایلدر تردید از خشم را در پاکستان به دنبال یک مهاجم gameplan و در هر مورد شک و تردید بریتن دارای قدرت به انجام آن است.

“من اعتقاد ندارم هیچ خشم می گوید: در این لحظه در زمان” وایلدر گفت.

“او فقط یک مرد بزرگ است که می تواند حرکت در اطراف حلقه. و این در مورد آن. تا آنجا که قدرت وجود دارد, هیچ کدام وجود دارد.

“من باور نمی کنم او قادر خواهید بود به منظور توسعه (قدرت) بدون توجه به آنچه مربی او به ارمغان می آورد. شما فقط نمی توسعه قدرت در چند هفته. این غیر ممکن است.”

وایلدر نیز معتقد است که او را ترک کرده است ماندگار علامت روانی در خشم پس از خرد کردن مجزا در اولین جلسه خود را.

“در اعماق قلب خود من واقعا احساس می کنید که او را عصبی از اولین بار” وایلدر گفت. “هنگامی که شما با کشیدن یک فرد و یک تصادم شما هرگز فراموش نکنید که.

“هنگامی که شما در حال رفتن به عقب در حلقه با آن شخص برای بار دوم آن را به تواند استرس زا باشد. او می داند آنچه را که حقیقت بود.

“او می گویند او به من ضرب و شتم توسط یک حاشیه گسترده ای اما او صادقانه باور نمی کنم که. اگر او معتقد بودند او به من ضرب و شتم او نمی خواهد که تغییر کردن بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>