دئوتای وایلدر تمرینات مسابقه برگشت بند سوم مبارزه با تایسون خشم: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سرنگون سنگین وزن جهان قهرمان دئوتای وایلدر است اعمال خود را در مسابقه برگشت بند و مبارزه تایسون خشم یک سوم زمان با توجه به گزارش های رسانه ها.

BT Sport به نقل از مروج باب Arum و فرانک وارن و یاهو ورزشی, گزارش وایلدر تا به حال رسما اعمال خود قراردادی مسابقه برگشت بند و را در خشم برای بار سوم بعد از این سال.

این خبر یک هفته پس از بریتانیا خشم متوقف وایلدر در هفتمین دور خود را به عنوان سنگین وزن مسابقه برگشت در لاس وگاس.

با وجود سر و صدا برای یک اتحاد مبارزه بین خشم و همکار بریتن آنتونی جاشوا وایلدر به طور گسترده ای انتظار می رود به ورزش قراردادی خود را برای یک مسابقه برگشت — به احتمال زیاد به جای ماه ژوئیه.

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در رسانه های اجتماعی در اواخر جمعه وایلدر وعده داده شده برای بازگشت “در چند ماه.” “من دوباره طلوع خواهد کرد” وایلدر اعلام کرد. “من به عقب خواهد بود. ما افزایش خواهد مانند یک ققنوس از خاکستر و دوباره این عنوان است.

“من شما را در چند ماه. برای جنگ تازه آغاز شده است.” وایلدر نیز روز جمعه گفت که او را به حفظ شرکت-مربی علامت Breland در گوشه ای خود را با وجود زودتر نکات است که او آماده بود به بخش شرکت با Breland که در حوله انداخت در هفتمین دور از از دست دادن به خشم.

“من یک جنگجو. من احساس می کنم به همان شیوه احساس کردم در شب مبارزه-اگر من مجبور به بیرون رفتن من می خواهم به بیرون رفتن در من سپر” وایلدر گفت.

“اما من می دانم که گوشه من و تیم من بهترین مورد علاقه در قلب است. علامت Breland است که هنوز هم بخشی از تیم وایلدر و تیم ما به نظر می رسد به جلو به آماده شدن برای مسابقه برگشت.” Breland سابق المپیک و قهرمان جهان به نام توقف هفته گذشته مبارزه در MGM بزرگ باغ آرنا پس از وایلدر شده بود زدم و دو بار کوبیده خستگی ناپذیر با خشم.

خشم ضبط شورای جهانی بوکس سنگین وزن عنوان از وایلدر 14 ماه پس از این دو مبارزه به دراماتیک تقسیم-تصمیم قرعه کشی در اولین جلسه خود را در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>