دانمارک اعلام کرد اولین coronavirus مرگ بسته به مرزهای خارجی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دانمارک در روز شنبه ضبط شده خود را برای اولین بار coronavirus مرگ آن را به عنوان مرزهای خود را بسته به خارجی ها به منظور سرعت گسترش این بیماری است.

مرگ “یک فرد در سن 81 سال بود که بستری برای دیگر بیماری های جدی” گفت: مقامات در بیمارستان که در آن بیمار تحت درمان قرار گرفت.

مرگ پنجمین COVID-19 مرگ و میر در کشورهای اسکاندیناوی. دو نفر که در حال حاضر مرده در سوئد و نروژ.

دانمارک نیز شد آخرین کشور را چشمگیر مراحل را برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری بستن مرزهای خود به همه غیر مقیم خارجی ها برای یک ماه.

“همه گردشگران و اتباع خارجی که نمی تواند ثابت کند که آنها یک دلیل معتبر برای آمدن به دانمارک اجازه داده نخواهد شد وارد” نخست وزیر Mette Frederiksen روز جمعه گفت که این ممنوعیت اعلام شد.

پلیس گفت که حدود 20 نفر بودند از ورود آنها پس از اندازه گیری را به اثر در ظهر روز شنبه (1100 GMT).

در کپنهاگ فرودگاه به مسافران گفت که کنترل شدید بودند در محل برای کسانی که از ورود به کشور.

تنها دانمارکی ها و دیگر ساکنان دائمی شد اجازه دهید از طریق و همچنین دیگران را با یک “دلیل قانع کننده” برای آمدن به کشور است.

تجارت واردات و صادرات تحت تاثیر قرار نمی.

دولت روز چهارشنبه به رونمایی از یک رشته از اقدامات برای محدود کردن تاثیر این بیماری همه گیر است که در حال حاضر دیده می شود بیش از 150 ، 000 در سراسر جهان آلوده با COVID-19 و ناشی از بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

مدارس و دانشگاه ها و کتابخانه ها بسته شده اند و در دانمارک و کارمندان دولت خواسته شده است به ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>