را تکذیب کرد اجازه ورود به کلکته دانشگاه Aishe Ghosh آدرس در تیم اول دانشگاه یا دانشکده دروازه

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 14 فوریه سال 2020 5:45:56 am

Denied permission to enter Calcutta University, Aishe Ghosh addresses at varsity gates JNU اتحادیه دانشجویان جمهور Aishe Ghosh خارج از دانشگاه کلکته پردیس در کلکته در روز پنج شنبه. (اکسپرس)

پس از دانشگاه کلکته محروم اجازه برای یک رویداد که قرار بود با حضور JNU رهبر Aishe Ghosh, او روز پنج شنبه گفت که این جنبش در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR) ادامه خواهد داد برای یک مدت زمان طولانی است که معترضان باید خود را آماده شدن برای آن است.

این دانشگاه جواهر لعل نهرو Students’ Union (JNUSU) رئیس جمهور شد پرداختن به یک گروه از دانش آموزان و معلمان در خارج از پردیس دانشگاه پس از آن تا به حال بسته دروازه های خود را برای برنامه است.

“این جنبش در برابر کا NRC و NPR بسیار آسان است. آن را ادامه خواهد داد برای مدت زمان طولانی. بنابراین همه باید خود را آماده برای که,” او گفت:.

“اگر هدف از مبارزه همان است که همه باید ضربه خیابان ها در برابر Hindutva نیروهای بدون عبور از هر یک از دیگر و در مسیر” او گفت:.

Ghosh نظر آمد بعد از پلیس را تکذیب کرد, اجازه به برنامه ریزی تجمع در دورگاپور روز چهارشنبه گفت: برخورد با تجمع از وزیر Mamata بانرجی.

تم برنامه, سازمان های چپ متمایل ‘ذخیره استقلال, ذخیره های دانشگاه فروم’, شد, صرفه جویی در استقلال دانشگاه کا NRC و NPR.

با استناد به این دلیل تصمیم خود در این دانشگاه گفت: یک جلسه سیاسی مربوط به مشارکت خارجی ها در برابر آن سنت است و برگزارکنندگان به دنبال هر گونه مجوز برای این برنامه.

اما برگزارکنندگان گفت: آنها در حال حاضر اعمال می شود ، Parthiba باسو یک عضو از دانشگاه کلکته Teachers’ Association (CUTA) گفت: “این موضوع برای جلسه نجات استقلال دانشگاه. Aishe است که چهره این جنبش است. دانشگاه حاضر به دادن اجازه با وجود این دولت ، این بسیار مایه تاسف است.”

پس از یادگیری در مورد دانشگاه تصمیم یک بخش از دانش آموزان, معلمان و عدم آموزش کارکنان مطرح شعار علیه دانشگاه. این اعتراض به دنبال داشت Aishe سخنرانی در مقابل دروازه اصلی است. او گفت: JNU را سازماندهی تجمع در مقابل کا و NRC مندی از خانه به مجلس.

پس از او آدرس Ghosh شرکت در یک SFI رالی آغاز شده است که از خیابان دانشگاه به پایان رسید و در Shyambazar.

این JNUSU رهبر دچار صدمات سر در خشونت های JNU در شب ژانویه 5 به عنوان گروهی از افراد نقاب دار حمله به دانش آموزان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر