توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در: آوریل 13, 2020 6:11:01 pm

Tablighi Jamaat, Tablighi Jamaat event, Tablighi Jamaat Nizamuddin, Tablighi Jamaat Nizamuddin event, Tablighi Jamaat coronavirus, India news, Indian Express دادگاه راس همچنین گفت که آن را از شنیدن این درخواست بعد پس از شورای مطبوعات شده است ساخته شده در درخواست.

در پاسخ به یک درخواست که ادعا کرد که دهلی نو را Tablighi Jamaat رویداد مورد استفاده قرار گرفت توسط رسانه ها به “اهریمن جلوه دادن” کل جامعه مسلمانان دیوان عالی کشور گفت: آن را نمی تهوع رسانه ها و خواسته درخواست جماعت-علما-من-Hind به شورای مطبوعات هند (PCI) یک حزب در درخواست.

دادگاه راس همچنین گفت: آن را به شنیدن این درخواست پس از شورای مطبوعات شده است ساخته شده در درخواست.

علمای-e-Hind تا به حال ثبت دادخواست در دیوان عالی کشور در هفته گذشته در پی گزارش های رسیده از coronavirus موارد مرتبط Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو را Nizamuddin مرکز و نهایی هدف قرار دادن مسلمانان در سراسر این کشور بیش از این است. آن را تا به حال به دنبال جهت به رسانه ها “برای جلوگیری از انتشار خبر جعلی” در این زمینه است.

در مارس 31, پلیس دهلی ثبت نام یک شاه در برابر Tablighi Jamaat واعظ مولانا سعد و دیگران از اعضای این لباس در زیر بخش 3 از بیماری های همه گیر عمل می کنند (1897) برای سازماندهی جماعت در Nizamuddin غرب مرکز در میان شیوع کروناویروس. هند شاهد افزایش coronavirus موارد پس از بسیاری از شرکت کنندگان که تا به حال سفر به نقاط مختلف کشور تست مثبت است. .

دیوان عالی کشور در پاسخ به درخواست آید دو روز پس از هند واکنش نشان داد و به شدت به سازمان ملل متحد فراخوان دولت برای مبارزه با “انگ زدن از برخی فرقه از مردم”با یک نماینده به بدن گفت: این گفته بود “به شدت اعتراض” به عنوان “مسائل هستند که پس از نگاه دولت روشنفکر شهروندان و جامعه مدنی در کشور”.

در آن روزانه جلسه روز دوشنبه اتحادیه وزارت بهداشت گفت: هیچ مورد جدید از رمان coronavirus تشخیص داده شد در 25 منطقه از 15 متحده از این کشور در 14 روز گذشته. وزیر بهداشت Luv Aggarwal گفت: 796 جدید موارد مثبت و 35 و میر به علت coronavirus ثبت شد در 24 ساعت گذشته در کشور است. به طور کلی موارد در کشور افزایش یافت به 9,152 موارد با 308 مرگ و میر. این وزارت همچنین گفت که بیش از دو لاخ آزمون COVID-19 انجام شده تا کنون و آنها به اندازه کافی سهام برای انجام آزمایشات به مدت شش هفته.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de