دموکرات ها با شدت بهم زدن مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 tn بودجه با کاهش بهداشت و درمان مقرون به صرفه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن $4.8 تریلیون دلار (£3.72 تریلیون) طرح بودجه برای سال مالی آینده خود جلب کرد سریع رد روز دوشنبه از کنگره دموکرات که گفت این خیانت وعده خود را برای محافظت از محبوب ایمنی و بهداشت-net برنامه های.

کاخ سفید ارائه بودجه به عنوان یک طرح برای رئیس جمهور اولویت های سیاست. این شامل بودجه برای ساخت یک دیوار در مرز ایالات متحده با مکزیک و مبارزه با مواد مخدر بحران اما کاهش میلیاردها دلار از شبکه امنیت برنامه های تحت پرچم رفاه اصلاحات.

بودجه تا حد زیادی یک سند سیاسی است که در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکرات با کنگره است. با یک چشم به سمت کاهش بدهی و کسری مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر پیشنهاد شیب کاهش به مسکن و زیست محیطی حمل و نقل و دیگر برنامه هایی که رد شده اند توسط قانونگذاران در سال گذشته است.

“ما قصد داریم به نگه داشتن پیشنهاد این نوع بودجه و امید است که در برخی از نقطه در کنگره خواهد شد که برخی از حس های مالی سلامت عقل و پیوستن به ما در تلاش برای مقابله با ما بدهی و کسری بودجه” Russ Vought اقدام مدیر کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه به خبرنگاران گفت:.

دموکرات ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد طرح میتوانست به وعده خود در هفته گذشته ایالت متحده آمریکا به “محافظت از همیشه” محبوب امنیت اجتماعی طرح بازنشستگی و مدیکر طرح بهداشتی برای سالمندان است.

“آمریکایی ها با کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی خواهد شد و هرگز امن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: مجلس نانسی پلوسی.

“هر کس می داند که آخرین مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه مرده در هنگام ورود در کنگره گفت:” شلدون وایت هاوس یک دموکرات در سنا بودجه کمیته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه را کاهش می دهد هزینه های مدیکر با کاهش هزینه های دارو و سفت الزامات واجد شرایط بودن برای امنیت اجتماعی را ناتوانی برنامه.

همچنین این امر تصویب قوانین جدید کار مورد نیاز برای افرادی که به مواد غذایی و یا استفاده از پزشکی طرح بهداشتی برای فقرا است.

سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دو سال بودجه مقابله با کنگره است که افزایش هزینه های دولت فدرال در دفاع و چند تن دیگر داخلی برنامه های اضافه رو به رشد بدهی های دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد نظامی صرف پایبند به این طرح. اما پیشنهادی خود را صرف داخلی سازمان مانند وزارت آموزش و پرورش و سازمان حفاظت محیط زیست است که 6 درصد کمتر از $635 میلیارد مشخص شده در قرارداد.

سنا بودجه رئیس کمیته مایک Enzi یک جمهوری خواه گفت: در اوایل این سال است که او در نظر دارد به چوب به گذراندن سطوح در کنگره بودجه به توافق است که در اثر نادیده گرفتن تهمت پیشنهاد داخلی و کاهش هزینه.

رشد بینی

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی برای سال مالی 2021 شامل 2 میلیارد دلار به صندوق ساخت و ساز بیشتر در مرز با مکزیک یک پروژه است که به خصوص محبوب با سیاسی خود را پایه و بودجه برای زیرساخت های لایحه که بعید است به تصویب توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره است.

آن را پیش بینی $4.6 تریلیون در کاهش کسری بودجه بیش از 10 سال و با فرض رشد اقتصادی در نرخ سالانه از حدود 3 درصد برای سال آمده است. Vought گفت: این اعداد و ارقام بود و بر فرض که مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خواهد بود به تصویب رسید.

اقتصادی پیش بینی های خوش بینانه است. این دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرد اقتصاد آمریکا رشد خواهد کرد 2.2% در سال مالی جاری که سپتامبر به پایان می رسد. 30 و رشد کمتر از 2.0 درصد در سال آینده است.

اقتصاد رشد 2.3% در تقویم سال 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است اعتباری برای قدرت از اقتصاد ایالات متحده در بخشی به کاهش مالیات او دفاع و پشتیبانی و کنگره تصویب قبلا در مدت.

کاخ سفید پیشنهاد کاهش هزینه های $4.4 تریلیون بیش از 10 سال و با هدف کاهش کسری بودجه توسط $4.6 تریلیون دلار در آن زمان دوره است.

در حالی که برگ برنده مبارزات انتخاباتی در یک وعده در نهایت از بین بردن این کشور بدهی بزرگ در هر سال از برنامه ریزی پروژه های قابل توجهی کسری بودجه که در واقع اضافه کردن به $22 تریلیون بدهی.

در این سال کسری بودجه خواهد شناور در حدود $1 تریلیون و کاهش در سال آینده به $966 میلیارد اگر طرح خود شد و به تصویب رسید. حتی پس از بیش از 10 سال کسری بودجه خواهد اضافه کردن $5.6 تریلیون دلار به بدهی شمارش نیست پرداخت بهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>