دموکرات مایکل بلومبرگ باعث می شود آن را به بحث رقبای مشتاق به سر و صدا او را

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ روز سه شنبه واجد شرایط برای این هفته دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا قرار دادن او را در همان مرحله به عنوان رقبای او برای اولین بار کراوات در مسابقه برای این حزب نامزدی.

بحث روز چهارشنبه خواهد بود نهم در مسابقه برای چه کسانی را به چالش جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات.

اواخر ورود به مسابقه بلومبرگ ، 78 افزایش یافته است در نظر سنجی های افکار عمومی به عنوان او هرچه پول خود را از حدود 60 میلیارد دلار از ثروت شخصی به یک کمپین ملی صرف صدها میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی.

زمانی که او طول می کشد مرحله در چهارشنبه, او به احتمال زیاد به چالش کشیده خواهد شد به طور مستقیم توسط رقبای خود استفاده کنید به عنوان شهردار یک پلیس سیاست به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تبعیض آمیز و از قرار جنسیتی شیوه ها در شرکت خود را.

“مقدار زیادی وجود دارد به بحث در مورد با مایکل بلومبرگ ،” معاون سابق رئیس جمهور و نامزد نامزدی جو بایدن گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه.

بلومبرگ به حال پشتیبانی از 19 درصد از افراد مورد مطالعه در یک NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

که در نتیجه او با حزب دموکرات مورد نیاز برای بحث صلاحیت با دریافت دو رقمی پشتیبانی در چهار نظر سنجی های ملی به رسمیت شناخته شده توسط این حزب در مبارزات انتخاباتی خود در بیانیه ای گفت.

در حالی که بلومبرگ است نه رقابت در چهار نامزدی مسابقات – آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی – او امیدوار است برای شروع به پیروزی نمایندگان آغاز روز سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده رای خواهد داد.

حداقل پنج نامزد دیگر باید واجد شرایط برای چهارشنبه بحث جلوتر از نوادا Feb. 22 قفقاز: بایدن سناتور برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq و شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg.

وارن و ساندرز شارژ که بلومبرگ در تلاش است تا برای خرید این انتخابات است. او پاسخ می دهد که او در حال پخش است توسط قوانین و ارائه شده به صندوق دموکراتیک تلاش برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او نمی نامزدی برنده.

او به احتمال زیاد خواهد کبابی مورد حمایت خود را در حالی که شهردار نیویورک از پلیس استراتژی است که نیرنگ سیاه پوستان و لاتین به طور نامتناسبی.

عصر ایران عذرخواهی کرد که سیاست شناخته شده به عنوان “توقف و frisk” فقط قبل از اعلام او در حال اجرا بود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به اظهار نظر در نقد بیش 2008 اظهارات که در آن او گره خورده است بازار مسکن سقوط به ممنوعیت تبعیض مسکن عمل شناخته شده به عنوان redlining.

او همچنین ابراز پشیمانی بر ساخت نامناسب جوک.

“من همیشه از گفتن سخن زشت شوخی ؟ آره حتما من. و آیا من آن را پشیمانی? بله. آن را شرم آور” بلومبرگ گفت: ABC “نمایش” در Jan. 15. “اما شما می دانید که راه من.”

واشنگتن پست روز شنبه منتشر شده آنچه در آن گفت: یک کپی از 32-صفحه جزوه توزیع شده در یک مهمانی در سال 1990 که شامل جنسیتی سخنان بلومبرگ گزارش گردآوری شده توسط همکاران خود را.

این پست و همچنین وقایع متعدد تبعیض دعاوی مطروحه علیه بلومبرگ LP یک شرکت ارائه دهنده اخبار و اطلاعات مالی بیش از سه دهه گذشته.

در یک مورد یک بانوی فروشنده طرح دعوی در دادگاه ادعا که او گفته بلومبرگ او باردار بود در سال 1995 پاسخ او این بود “آن را بکشند.” بلومبرگ اعلام کرد ساخت سخن گفتن و طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد. واشنگتن پست منتشر شده نظرات توسط یک مرد که گفت: او شاهد بلومبرگ است سخن گفتن.

بلومبرگ گفت: در ABC مصاحبه که شرکت خود را تجربه کرده بودند “بسیار کمی” موارد آزار و اذیت جنسی داده شده اندازه بزرگ آن و گفت که او فکر می کند “بسیاری از افراد می گویند ما یک محل عالی برای کار.”

او گفت که این شرکت نمی خواهد آزادی زنان از عدم افشای توافق شد که بخشی از قانونی شهرک که برخی از آنها ناشی از اتهامات آزار و اذیت جنسی. وارن از سوی بلومبرگ به انتشار این زنان از توافق نامه.

در یکشنبه, مهر سخنگوی کمپین جولی چوب گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در مورد این اتهامات در واشنگتن پست: “تقریبا همه از این گزارش شده بیش از دو دهه گذشته. در هر سازمان بزرگ وجود دارد در حال رفتن به شکایات — اما مایک به سادگی تحمل کند هر نوع تبعیض یا آزار و اذیت و ایجاد فرهنگ است که همه چیز در مورد برابری و شمول است.”

(گزارش شده توسط Jason لانج و Doina Chiacu در واشنگتن; ویرایش توسط Sonya Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>