Delhiwale: در دنیای رویایی Chacha Chaiwale

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

او می تواند به راحتی عبور را به عنوان یک Barista خدمت شاعرانه جهان از غزل و nazms. نشسته در کنار دستگاه قهوه بخشنده-ظاهری در ریش است که با پوشیدن یک جمجمه کلاه شل-جریان salwar و به نظر می رسد مانند یک شکل از یک جهان peopled با شاعران مانند Ghalib و Zauq.

برخی از مکان های بسیار مشخص شده با شخصیت متمایز خود را از محیط به طوری transportive که آنها فوری غوطه بازدید کننده را به یک محیط کاملا متفاوت از بقیه از محیط اطراف است.

Chacha Chaiwale یا چای مرد عمو استقرار در دهلی یکی از این dreamlands.

جمع به باریک حولی Bakhtawar خط غرفه است فقط چند قدم دور از تاریخی جاما و آن vibes به اعتماد به نفس است که از ماسه سنگ قرمز 17th-century بنای تاریخی است.

رو سوراخ در دیوار Rafiouddin قریشی گوشت, فروشگاه چای مقصد متشکل از یک فلزی مطرح شده دال planked در سراسر پیاده رو در آن Chacha Chaiwale نشسته است. نام واقعی او است حاجی Waziruddin. “من به دست آورد و عنوان حاجی پس از انجام حج در سال 1992” او می گوید: در اکثر مودب تن. که شد در زمانی که او شروع به این غرفه چای. این همان نقطه میزبانی خود را در خانواده اجرا یخ-فروش تجارت. “این خط آغاز شده بود پدر من قبل از سال 1947 می گوید:” آقا.

واقعیت این است که ریشه های این پیاده رو نقطه عطفی بازگشت به چنین طولانی پیش زمان infuses آن با ارجمند کرامت است. حتی یک فرد نادان به طور تصادفی عبور از تنگ کوچه به راحتی می توانید حس غرفه را از ریشه به این منطقه — به عنوان اگر آن را به حال فنر از خاک از خیابان. درست مثل دو خیابان دیگر به همان اندازه برجسته نشانه—فوق گوشت فروشگاه (متولد 40 سال پیش) و Hilal هتل (35 سال پیش).

حاجی Waziruddin شخصیت نیز نقش مهمی در ساخت و خوی خود را استقرار بنابراین فراموش نشدنی است. چهره اش می درخشد در نهایت آرامش. او صحبت می کند در بی عیب و نقص اردو—این سخت است برای شنیدن چنین طرز در دهلی نو در این روز (Chacha است به همان اندازه ماهر در دهلی حال و روز رنگارنگ خیابان lingo). شما همچنین باید در دست خود را. انگشتان هستند decked با درخشان حلقه—”هر یک مربوط به یک mannat (ع) است که برآورده شده است.” و امروز صبح خود ریش گره خورده است توسط یک گروه به عنوان اگر آن را یک تسویه حساب دم.

بودن مومن حاجی Waziruddin است که اغلب دیده می شود برگزاری خود تسبیح زنجیره ای از prayer beads. هر چند در حال حاضر آن است که حلق آویز کردن یک قلاب در دستگاه قهوه. “من خدمت (کره) قهوه در زمستان… وجود ندارد تقاضا برای آن روزها… بنابراین من فقط چای.”

غرفه طرف دیوار نیز یک شخصیت مهم در سکوت تئاتری از محل. آن را گستراند به بیننده مانند یک کار هنری است. دیوار به هم ریخته با انواع و اقسام چیز قشنگ و کم knacks جمع آوری شده توسط Chacha Chaiwale در طول سال: فروشگاه, مجوز, نماز, تقویم, ساعت, a teeny-بی اهمیت فن مجموعه ای از زنگ زدن کلید های پایه فلزی به پشته سفید thermacol عینک… حتی دیوار رنگ چیزی است که در مورد آواز خواندن. آن را باید شده اند به رنگ آبی در برخی دیگر از عصر, اما در حال حاضر آن را به یک سایه شما ممکن است پیدا کردن در هر پیچیده نقاشی کاتالوگ.

علاوه بر این یک فلز نیمکت گذاشته است در کنار غرفه احتمالا برای مشتریان به نشستن است. یکی می تواند به صرف ساعت در آن زل زده بود به کوچه زندگی از رهگذران — است که شامل ترسو و بز بی باک موش.

یک روز در هر زمان ممکن است, آیا رها Chacha Chaiwale است. غرفه باز می شود روزانه در ساعت 5 صبح. “این بسته در 1 هستم اما این روزها من خاموش در 9pm با توجه به همه گیر.”

و بله, این چای خوشمزه است. اما در یک جای کهنه با بسیاری از جزئیات نفیس کیفیت چای رک و پوست کنده مهم نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>