Delhiwale: گل در همه گیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چه منظره ای. پر از گل. هزاران و هزاران نفر از آنها را.

این دو bougainvillaea درختان در مرکز دهلی لدهی باغ را یکی از شهرستان های خیره کننده ترین عینک هر چند معمولا در طول یک زمان خاص از سال است. اکثر دهلی خبره استدلال می کنند که یک تجربه زیبایی شناختی این شهرستان نیازمند مراجعه به آن, آثار, اما یک تجربه رضایت بخش از سرمایه مستلزم زیارت به این جفت از درختان در طول نخست خود را می پرورانند. دهلی نو با شکوه bougainvillaea مناظر در مکان های دیگر بیش از حد—از جمله بودا و باغ و میدان در نزدیکی سفارت ایتالیا, Chelmsford جاده و…. و غیره.—اما هیچ جایی مقایسه نشان می دهد قرار داده تا با این دو درخت.

به عنوان یک ماده در واقع با شکوه duo شده است را جشن گرفتند در این صفحات دو سال پیش.

اما این بار متفاوت است.

آشنا صورتی بر روی آنها ممکن است… مستند bougainvillaeas.

برای مطمئن شود, bougainvillaeas بلوم در طول سال و بسیار دوستانه با درجه حرارت بالا است. این دو استثنایی bougainvillea, درختان, حال اکثر عمیقا لود شده با شکوفه در اوج تابستان—از ماه مارس تا ماه مه. این سال سرنوشت ساز خود را بزرگ شکوفه آمده اند و رفته دور نهان با پارک به طور منظم سرگردان در خانه های خود را با توجه به کروناویروس باعث lockdown. اواخر ماه ژوئن هر سال درختان مانند هر دیگر یکنواخت و خسته کننده قراضه از پوشش گیاهی است.

اما. آن را در اواخر ماه ژوئن در حال حاضر و دو درخت در کامل شکوفا. این نادر یک باغبان را تایید می کند.

در حال ملاحظه درختان تلاش به ما یک شانس دوم به درک شکوه و جلال خود را?

یکی از تئوری های خود را سریع دوباره خیط و پیت کردن است که ارائه شده توسط PK Tripathi, یک عضو کمیته اجرایی دهلی نو-بر اساس Bougainvillea جامعه هند است. صحبت کردن در تلفن آقای Tripathi تکرار است که در حالی که bougainvillaeas شکوفه در طول سال فراوان گل رخ می دهد تنها در سخت فصل تابستان است. “دلیل زمان های دیدنی و جذاب نشان می دهد که در لدهی باغ است که قطعا تمیز کننده هوا ناشی از این مستند.”

یکی دیگر از دلایل مطرح شده توسط S Chellaiah مدیر باغبانی NDMC که گروه به نظر می رسد پس از لدهی باغ. “هماهنگ سازی اخیر دوش با درجه حرارت بالا تولید رطوبت بالا که به این فوق العاده بلوم.”

بدون در نظر گرفتن آن دشوار است برای لذت بردن از این زیبایی زمانی که جهان در حال رفتن را از طریق یک تلاش زمان با توجه به همه گیر. کلی زجر قابل تشخیص است در این واقعیت است که سبز نیمکت زیر درختان بدون رمانتیک زوج. یک بازدید کننده برای اولین بار غریزه در یک زمان عادی خواهد بود به ادعای صندلی خالی اما در حال حاضر وجود دارد مورد نگرانی های جدید—چه می شود اگر هر فرد بدون علامت مبتلا به کرونا نشسته بر روی نیمکت زودتر ؟

در ضمن موسمی است که تقریبا در اینجا گرما نمی خواهد آخرین طولانی است و این خوش مزه بثورات را از بین برود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>