Delhiwale: یک زن و بالکن

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بسیاری از ما را به خود تبعید در خانه ما. این باعث می شود در نهایت درک آنچه که همیشه در زمان داده شده—ambling در امتداد خیابان تنه زدن و هل دادن در مترو, فشار دادن دکمه طبقه بدون ترس در آسانسور و یا بوسیدن گونه تصادفی از دوستان و آشنایان در شب کوکتل.

اما ماندن در داخل برای امتداد طولانی نیز ساخته شده و مردم احساس preciousness از چیزی است که آنها هنوز هم می تواند با خیال راحت گرامی—فروتن پنجره یا بالکن در خانه.

به بسیاری از پنجره/بالکن رشد کرده است به یک خطر بیشتر اثبات لینک به جهان بلافاصله در خارج از خانه. Instagram این روزها پر شده است تا با پنجره سمت selfies. چند هفته پیش مربی رقص Asavari Joshi یک Gurugram نشین جامعی یک تصویر خیره کننده از یک انبار جغد نشسته در خارج از پنجره آپارتمان در 21 طبقه. این هفته عکاس Ram رحمان مشترک یک پرتره از آقای Budmash خان گربه خود را که توسط یک پنجره در آپارتمان خود در دهلی مدنی خطوط.

و عزیز خانه محدود خوان, شما همچنین باید در نظر outdoorsy جنبه های زندگی سبزه خانه دار زندگی می کند که در یک Gurugram محل سکونت با یک خانواده پنج. این خانه بزرگ احساس می کند کاملا دور از واقعیت است—آن است که در طبقه 30. آپارتمان سه اتاق خواب اما تنها دو پنجره (!), و یکی از آنها به حساب نمی کند برای آن در اصطلاح “فروشگاه” اتاق و باز می شود به یک از نظر خدمات پله با نام مستعار خروج از آتش. این پنجره دیگر این است که در “اتاق مهمان” که باقی مانده است به نمایش در آمد با یک نابینا به دلایل ایمنی “چرا که جایی است که chhoti خواب” Savita می گوید: محبت با اشاره به تنها فرزند در خانه او همچنین خواستار سام/Samairaa/ شونا.

آپارتمان برای جبران ویندوز با سه بالکن. دو نفر از آنها نسبتا گسترده و سوم در آشپزخانه بسیار کوچک است. Savita خواستار آن ابزار بالکن. “ما با استفاده از این یکی برای خشک کردن لباس های شسته شده و به نگه داشتن ما مبس (مبس) و سطل می گوید:” یکی از اعضای خانواده با آنها سبک زندگی. بانوان هم در حال گفتگو با این خبرنگار در واتساپ ویدیو عکس گرفته شده از طریق صفحه نمایش تلفن همراه.

در اوایل دقیقه مکالمه, Savita است با غلبه بر کمرویی شدید; هر پاسخ او این است که رنگ و لعاب با خجالت و لبخند می زند. او با این حال به سرعت بهبود او بلبرینگ و می رود به یک نظرسنجی از آشپزخانه بالکن—آن چهره های مسکونی و برج ها دقیقا شبیه به یکی از جایی که او صحبت می کند. این بالکن نگه می دارد آشپزخانه آب گرفتگی با نور روز و چراغ های مورد نیاز نیست تا غروب آفتاب Savita اطلاع.

پس این مستند آغاز شد و در اواخر ماه مارس به طور منظم باغبان (مناسب به نام Phool Chand) است که دیگر از آمدن به خانه به دنبال پس از بالکن شاخ و برگ. Savita گرفته تا نقش خود را به جای. او عبور از یک اتاق به دیگری بالکن—در حال حاضر اشغال شده توسط یک لباس خشک کن ایستاده—و نشان می دهد که گیاهان گلدانی تحمل pudina, ajwain, kari patta و tulsi بود.

نگه داشتن سلاح های خود را بر روی نرده, Savita در سکوت خیره به هوا در مقابل او و زمین زیر. “خیلی سبز بسیاری از درختان” او mutters. این سرگیجه به نگاه در کاهش و حتی از طریق صفحه نمایش تلفن اما Savita می گوید او نیست, ترس از ارتفاع است.

در زمستان اگر آن را به خوبی آفتابی او اغلب دوست دارد به او ناهار در بالکن, او می گوید.

در پاسخ به یک پرس و جو Savita نشان می دهد که او نشده پا را از آپارتمان پس از همه گیر ربوده روزانه سرفصل. که بدان معنی است که او پا نمی لمس زمین برای بیش از دو ماه است. این باعث می شود Savita مانند مدرن روز Rapunzel رشته در بالای یک برج. به خصوص به این دلیل که درست مانند قهرمان افسانه, او, مو بسیار بلند آبشاری پایین “تقریبا” به زانو خود را.

پوشش صورت خود را با دست خود را به سپر یک به طور ناگهانی ظهور, لبخند, Savita اذعان می کند او در دست نیست پله از آپارتمان به عنوان او اغلب در BC (قبل از تاج) عصر. در واقع او آرام رفتار نشان می دهد رضایت بخش سازش با این قرنطینه سبک زندگی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>