Delhiwale: پنجره شاعر همه گیر شعر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

او فوق العاده اتاق. این بدون پنجره. “من از دست این روز نور و… را از دست ندهید دیدن جهان خارج” اذعان می کند Tanisha Saxena, صحبت کردن در WhatsApp video. یک دانشجوی کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی Ms Saxena, 22, نشسته است گفت: این اتاق بعد از ظهر. آن است که او مطالعه است. در اینجا او می نویسد: اغلب اشعار. “عدم وجود ویندوز ذخیره کند من از حواس پرتی و من واقعا قادر به تمرکز بر خواندن و نوشتن” ادعا می کند زن جوان است.

از پنجره اتاق نیست او به تنهایی. Ms Saxena زندگی با پدر و مادر در یک اتاق سه تخت در جنوب دهلی Ambedkar نگر و موظف است برای به اشتراک گذاشتن اتاق ابزار با پدر او اجرا می شود که یک کسب و کار کارت پستال. در واقع این میز در گوشه ای کهنه است با کتاب او به عنوان پدر چاپ ، او به ندرت نشسته در آن جدول. او مورد علاقه محل تخت—تشک گذاشته روی زمین—با بالش دو برابر به عنوان “من درست جدول.”

به دنبال در مورد خودش و زن از چه دشوار است به ماندن در خانه. او احساس می کند که مردم این روزها در رسانه های اجتماعی دائما در حال صحبت کردن در مورد انجام کارهای تولیدی در حالی که محدود به صفحه اصلی. اگر به عنوان یک رقابت وجود دارد چگونه مولد یکی می تواند در حالی که در داخل خانه. آن را گرفته و تلفات در او. اما او دارای یک مکانیسم مقابله ای—شعر. “من احساس می کنم غیر قابل تحمل فشار از انجام کارهایی که من در واقع احساس نمی مانند انجام آنها را در همه. پس از آن که اشعار من نوشته به من کمک کند به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس من.”

Ms Saxena است همچنین یادگیری سریع شکنندگی از همه چیز. “پیش از آن من می خواهم که ایده های بلند پروازانه برای آینده من در حال حاضر من سعی می کنم به تنها برنامه های کوتاه مدت.” برای مدت زمان طولانی او به دنبال به جلو به دور بعد هنگامی که او را یک کار است که قادر می سازد او را به پس انداز برای سرمایه گذاری در جهان رویای سفر. “اما در حال حاضر آن را مانند… من چه کاری باید انجام دهید فردا.”

Ms Saxena نوشت: یک شعر در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر حتی او به عنوان یادگیری برای زندگی با “ترس مداوم از ابتلا به این ویروس است.” او موافقت کرد و آن را به اشتراک با ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>