‘دهلی نو نمی خواهد که 5.5 لاخ Covid-19 موارد توسط ژوئیه پایان, Manish Sisodia نظرات…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه گفت: او مخالف با دهلی معاون وزیر Manish Sisodia که سرمایه های ملی خواهد شد که 5.5 لاخ Covid-19 نفر در پایان ماه ژوئیه.

“در اطراف دومین هفته از ماه ژوئن دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت که تا تاریخ 31 ژوئیه وجود خواهد داشت 5.5 لاخ افراد آلوده به ویروس. او گفت که وجود خواهد داشت هیچ جایی در سمت چپ بدون تخت چپ و وضعیت دشوار خواهد بود. این ایجاد بسیاری از ترس در ذهن مردم در دهلی نو” شاه گفت: در مصاحبه ای به خبرگزاری ANI.

“من نمی خواهم برای رفتن به اینکه برآورد درست بود یا غلط. اما یک وضعیت ترس به وجود آمد و برخی از مردم شروع به خانههای گلی خالی خروج (خارج از دهلی),” او اضافه شده است.

شاه همچنین گفت که هیچ جامعه انتقال در دهلی نو. “من صحبت کرد تا سه ارشد ترین مقامات – Dr Paul (از Niti Aayog), ICMR رئیس Dr Bhargava و دکتر Guleria (AIIMS دهلی نو مدیر). این وضعیت آمده است نه به دهلی نو. چنین وضعیتی به نظر می رسد چرا که از کل آزمایش های انجام شده پیش از آن 30 درصد تبدیل به مثبت که می افتد از آنجا که آزمایش انجام شد در آخرین لحظه. در حال حاضر که ما شروع به انجام 20,000 آزمون به طور متوسط این بیماری وجود ندارد. من برگزار شد ویژگی های بحث در این…امروز این وضعیت وجود ندارد در دهلی نو. وجود دارد بدون نیاز به ترس” صفحه اصلی وزیر گفت: ANI.

در ژوئن 9, Sisodia گفته بود که این موارد در دهلی نو افزایش می 2.5 لاخ ژوئیه 15 و دولت نیاز به 33,000 تخت. او در ادامه گفت: mediapersons که تا جولای 31, وجود خواهد داشت 5.5 لاخ موارد در سرمایه های ملی.

Sisodia شد پرداختن به یک نشست خبری پس از دیدار نامیده می شود به بحث در مورد وجود جامعه انتقال Covid-19 موارد در دهلی نو.

“من می توانم بگویم در حال حاضر با اعتماد به نفس است که وضعیت 5.5 لاخ موارد نمی خواهد آمد در جولای 31,” شاه, گفت:, و اضافه کرد که یک جلسه بسیار مهم بود و به نام پس از Sisodia نظر.

این مرکز در پا بعد از سنبله از Covid-19 موارد در سرمایه های ملی. شاه برگزار شد یک سری از جلسات با معاون فرماندار آنیل Baijal ارشد وزیر Arvind Kejriwal و حتی مدنی مقامات از سرمایه های ملی به درک وضعیت و راه اندازی یک برنامه برای بررسی گسترش سریع بیماری کروناویروس.

تجدید نظر در برنامه ریزی برای مبارزه با Covid-19 فرموله شد و دولت دهلی نو آغاز شده درب-به-درب نظرسنجی که انتظار می رود برای تکمیل 30 ژوئن. این مرکز تا به حال تأکید بر افزایش تست و تدوین یک طرح برای مهار مناطق.

بررسی سرولوژيک نیز آغاز شد و در برخی از قطعات از دهلی نو در روز شنبه – اعلام شده توسط اتحادیه صفحه اصلی سخنگوی وزارت روز پنج شنبه. نمونه خون گرفته خواهد شد از به طور تصادفی انتخاب مردم به عنوان بخشی از این بررسی که شامل سریع تست برای آنتی بادی برای مطالعه در مقیاس غیر قابل تشخیص عفونت.

نمونه ای از 20000 نفر خواهد بود تست شده توسط ژوئیه 10 تا معلوم جمعیت-سطح حضور آنتی بادی IgG که نشان می دهد در گذشته عفونت است.

Kejriwal, در ضمن, اعلام کرد که دولت وی استقرار “پنج سلاح” – تست و انزوا ارائه oximeters و متمرکز کننده اکسیژن پلاسما درمانی غربالگری و بررسی – در مبارزه با عفونت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>