دهلی خشونت تلفات 53 AAP رهبر برگزار شد IB کارمند قتل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط آناند موهان J , Mahender سینگ Manral | دهلی نو | انتشار: 6 مارس سال 2020 4:48:53 am

Delhi violence, northeast Delhi violence, Delhi clashes, northeast Delhi clashes, Tahir Hussain, Tahir Hussain arrested, India news, Indian Express پلیس دهلی روز شنبه بازداشت AAP را به حالت تعلیق در شهرداری و شورا طاهر حسین در ارتباط با شورش. (اکسپرس فایل عکس)

به عنوان تلفات در خشونت در شمال شرق دهلی نو در ماه گذشته با صعود به 53 پلیس روز شنبه بازداشت AAP را به حالت تعلیق در شهرداری و شورا طاهر حسین در ارتباط با شورش.

حسین نیز به نام در شاه ثبت شده در ارتباط با IB کارمند Ankit شارما کشتار در طول شورش پلیس و منابع گفت که شواهد هنوز در حال جمع آوری شده در این مورد. شارما بدن داشت در تخلیه در شمال شرقی دهلی نو در فوریه 26, یک روز پس از او از دست رفته است.

AAP رهبر نامگذاری شده است در یکی دیگر از شورش های مربوط به شاه که ثبت شده است و بر اساس شکایت توسط پاسبان Sangram سینگ در Khajuri Khas ایستگاه پلیس.

روز چهارشنبه حسین تا به حال ثبت یک پیش بینی وثیقه نرم افزار و آن را به شنیده می شود روز پنج شنبه در Karkardooma دادگاه. با توجه به یک جمع زیادی از وکلا در داخل اتاق دادگاه حسین ارائه شده به تسلیم شدن قبل از اضافی ارشد شهری دادرس در از خواب بیدار شدن خیابان دادگاه پیچیده است.

او نشان داد تا با وکیل خود Mukesh Kalia و فرستاده شده به ACMM دادگاه بود که قبر دلهره به زندگی خود را با توجه به اتهام “محیط زیست” در Karkardooma دادگاه. او دستگیر شد و حدود 3 ساعت توسط پلیس دهلی جرم شعبه که کاوش شورش های مربوط به موارد پس از درخواست او را به تسلیم اخراج شد توسط دادگاه.

قبل از دستگیری حسین به خبرنگاران گفت که او تا به حال “ایمان کامل” در دادگاه. “من یک قربانی از شورش. من تا به حال اجرا برای نجات خودم و خانواده ام. افسران ارشد پلیس می تواند شهادت به این است. من باید قاب به دلیل یک توطئه سیاسی. من درخواست کردند که هدف از آنجا که من یک مسلمان هستم و من نام طاهر حسین” او گفت:.

قبل از دستگیری او, حسین, خود, تسلیم, نرم افزار, گفت که او “ترس برای زندگی خود را در مورد او می رود به صلاحیت دادگاه در Karkardooma”.

“متقاضی قوی دلهره که او ممکن است دخیل در غلط پرونده های جنایی. متقاضی خود قربانی همان, هنوز, پلیس دهلی است که تحت فشار زیادی است که تلاش برای لکه دار کردن تصویر خود” حسین وکیل Kalia گفت: دادگاه است.

او همچنین گفت که حسین بود و نه متصل به قتل IB کارمند و آماده بود برای پیوستن به بررسی است. Kalia به دادگاه گفت که در فوریه 24, زمانی که منطقه ای که در آن طاهر بود ماندن بود فرا گرفته شورش او ساخته شده چند تماس تلفنی به پلیس دهلی و اواخر شب همان تاریخ او و اعضای خانواده خود را تحت حفاظت پلیس چپ خود را خانه ترس برای ایمنی خود را.

“Pertinently خانه متقاضی بود غارت توسط تظاهر کنندگان… متقاضی نیز در حوزه خود را در فوریه 25, اما اطلاعات در مورد وضعیت در منطقه وی خواستار شد تا پلیس به طور مداوم درخواست آنها را که او در این زمینه است و پلیس باید کنترل وضعیت و حفاظت از ساکنان منطقه” او گفت:.

ACMM Vishal Pahuja اما گفت: جرم متعهد شد در صلاحیت این دادگاه ها از Dayalpur ایستگاه پلیس که می افتد تحت صلاحیت این دادگاه ها از Karkardooma دادگاه. او گفت: حسین دلیلی برای تشکیل پرونده تسلیم درخواست در دادگاه خود را “توجیه نمی کند رفتار متقاضی به انتخاب این انجمن به دنبال فوق امداد… دادگاه ویژه تعیین شده دادگاه در برخورد با مسائل از نمایندگان مجلس/MLAs… متقاضی نمی افتد در دسته فوق از این رو این نرم افزار نمی تواند حتی سرگرم این دادگاه”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>