دهلی خشونت: 7 Oppn احزاب نوشتن به Kovind تقاضا اقدام علیه ‘تبعیض’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 29, 2020 5:01:34 am

Ram Nath Kovind, Ram Nath Kovind on indian economy, -trillion target, Banking news, Indian express آنها همچنین از رئیس جمهور خواستند تا مستقیم مقامات به راه اندازی “امداد اردوگاه برای کسانی که ارائه شده است بی خانمان با نیاز های امنیتی برای جلوگیری از هر گونه حملات بیشتر.

یک روز پس از کنگره نزدیک رئیس جمهور رام نات Kovind خواستار اخراج از خانه وزیر Amit Shah رهبران هفت حزب سیاسی اپوزیسیون روز جمعه نوشت: رئیس جمهور به دنبال مداخله خود را برای بازگرداندن صلح در خشونت-ضربه شمال شرقی دهلی و اقدام علیه کسانی که متهم به ساخت سخنان تحریک آمیز.

این نامه توسط CPM را Sitaram Yechury مصرف کننده را د بریج DMK T R Baalu, NCP را Praful Patel, AAP را سانجی سینگ, RJD را Manoj Kumar Jha و Lok Tantrik Janata Dal را Sharad Yadav گفت: آنچه که اتفاق می افتد در دهلی بود که یک “انسان درد و رنج بسیار زیاد قدر”.

“در این زمینه صادر کند. این است که به سادگی غیر قابل قبول در سکولار, جمهوری دموکراتیک هند است که باید تابع تحت اساسی هند” رهبران گفت و خواست رئیس جمهور به طور مستقیم مقامات مربوطه از جمله Lt فرماندار دهلی نو “است که به طور مستقیم پاسخگو به شما برای اطمینان از سریع ترمیم عادی… و به اطمینان حاصل شود که شاه باید ثبت بلافاصله در برابر همه کسانی که ساخته شده اند تحریک آمیز و نفرت سخنرانی و عاملان این خشونت باید آورده شود به کتاب”.

آنها همچنین از رئیس جمهور خواستند تا مستقیم مقامات به راه اندازی “امداد اردوگاه برای کسانی که ارائه شده است بی خانمان با نیاز های امنیتی برای جلوگیری از هر گونه حملات بیشتر و کافی تامین کالاهای اساسی خود را به خوبی بودن”, “اعلام مناسب غرامت به خانواده های کسانی که کشته و کسانی که مجروح شدند و در این حملات” و “غرامت کافی برای از دست دادن برای کسانی که خانه, خواص و موسسات تجاری نابود شده اند”.

احزاب نیز خواست رئیس جمهور به طور مستقیم مقامات به آنها اجازه به سازماندهی اینتر-ایمان صلح حوادث در شورش-مناطق آسیب دیده. با این استدلال که نقش پلیس دهلی آمده است در زیر ابر CPM به طور جداگانه پرسید: این مرکز به منظور قضایی پروب توسط دیوان عالی کشور قاضی یا دادگاه عالی-نظارت پرس و جو به حوادث خشونت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>