دهلی نو سیلی ‘ویژه تاج هزینه’ در الکل به عنوان Covid-19 موارد نزدیک به 5,000 علامت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت دهلی نو تحمیل کرده است 70 درصد اضافی مالیات بر مشروبات الکلی است که به اجرا در آمده است از روز سه شنبه منابع گفت: اواخر دوشنبه شب.

70 درصد مالیات نامیده می شوند “ویژه تاج هزینه” شارژ خواهد شد در حداکثر قیمت خرده فروشی و یا MRP در هر بطری.

مقامات ارشد دولتی گفت که این مستند از مارس 25 برای جلوگیری از گسترش Covid-19 هزینه دولت دهلی نو در حدود 645 تومان کرور روپیه درآمد حاصل از فروش الکل در هنگام محاسبه بر اساس تجدید نظر تخمین زده شده در 2019-20 بودجه دولت است. بخش غیر مستقیم در حال آماده سازی یک گزارش کامل در دقیق درآمد خسارات وارده توسط ممنوعیت فروش مشروبات الکلی برای بیش از 40 روز از آنها گفت.

دولت دهلی نو در اواخر شب حرکت افزایش درآمد دولت خواهد شد اما همچنین نتیجه در یک شیب تند در افزایش قیمت, قیمت بطری مشروب. برای مثال یک بطری مشروب با حداکثر قیمت خرده فروشی تومان 1,000 قبل از آن در حال حاضر هزینه 1700 تومان در شهرستان.

بخش مالی از دولت دهلی نو گفت: “70 درصد از حداکثر قیمت خرده فروشی (وضع خواهد شد) در تمام دسته ها مشروب فروش از طریق خرده فروشی مجوز برای مصرف….”

وزیر Arvind Kejriwal هشدار داد که دولت او خواهد بود مجبور به تعطیل مغازه ها — باز تحت مشروط کردن پوسته پوسته شدن از مستند محدودیت های قابل اجرا تا مارس 17 – در صورت تخلف از اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

Kejriwal, هشدار پس از هرج و مرج است که به دنبال افتتاح دولتی شراب مغازه ها در این شهر پس از 40 روز. بسیاری از مشروب مغازه بود تعطیل و در برخی از اماکن پلیس مجبور به پراکنده کردن جمعیتی که جمع شده بودند در مقابل مغازه ها.

به گفته یک مقام رسمی در حدود 150 دولتی مشروب مغازه ها شده اند مجاز به باز کردن از 9 صبح تا 6:30 pm مطابق با آخرین مستند تسهیلات داده شده توسط وزارت امور خانه (MHA).

دهلی ثبت نام یکی دیگر از بزرگ سنبله از 349 موارد جدید Covid-19 که در زمان ملی پایتخت شمارش به 4,898 وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که دوشنبه شب.

وجود دارد 3,403 فعال موارد در حالی که 1,431 مردم از بهبود Covid-19. هیچ تلفات در 24 ساعت گذشته که باقی مانده در 64.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>