دهلی شورش: مردان در آمد کامیون های حامل آجر و کیسه و کیسه های محرمانه محلی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یکشنبه شب Om Veer ساکن شمال شرق دهلی Bhajanpura نشسته بود خود را در خارج از فروشگاه در Pushta جاده هنگامی که او را دیدم حدود 10 کامیون در حال پارک شده در سرویس خط حمل حدود 70 مردان با کوله پشتی. همه مردان بودند و در 20 تا 30 سن-و همه آنها غیر خودی Veer گفت.

فقط 20 دقیقه بعد یکی دیگر به دنبال کامیون حمل زباله ساخت و قطعات آجر. هر چند Veer می تواند در قرعه کشی یک ارتباط بین دو بلافاصله او شروع به گرفتن مشکوک زمانی که او بیدار شد به اخبار خشونت آمیز و درگیری های جمعی و سنگ-pelting در سراسر شمال-شرق دهلی صبح روز بعد.

“این مردم بودند نه مردم. آنها به نظر نمی آید مانند کارگران. همه جوان بودند مردان است. چه کسی می داند آنچه را که آنها حمل در کوله پشتی خود را? این می تواند سنگ های آن می تواند سلاح” Veer گفت.

حتی به عنوان اوتار پرادش پلیس مهر و موم شده در سه مرز جاده مجاور شمال شرق دهلی چندین ساکنان ادعا می کنند که عناصر متمرد ادامه برای ورود به مناطق اطراف Seemapuri, Bhajanpura, Maujpur و Jafrabad کوچکتر با استفاده از مسیرهای. هر چند سه اولیه ورود نقاط-Laal باغ DLF خاکریزی جاده در لونی و Tulsi Niketan مرز در Sahibabad — در حال حاضر با حفاظت پلیس از هر دو طرف وجود دارد چندین جاده های داخلی از جایی که ماشین و دو چرخ می توانید دسترسی به سرمایه است.

برخی از این جاده ها به خصوص در اطراف Bhajanpura و Maujpur نیز به اندازه کافی گسترده برای متوسط کامیون.

روز شنبه, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, در سخنرانی خود در دهلی مجمع هم قرار داده و سرزنش از خشونت در “غیر خودی”.

“دهلی مردم صلح دوست هر کس می خواهد صلح و هیچ کس می خواهد شورش. ما در تلاش برای ایجاد یک بهتر دهلی نو برای فرزندان ما. مردم عادی دهلی نو هستند و نه درگیر در شورش. مردم از خارج از دهلی سیاسی, عناصر و miscreants مسئول شورش,” Kejriwal گفت.

حتی در روز جمعه ساکنان در Seemapuri ادعا کرد که آنها را دیده بود خارج آورده بودن به دهلی نو به بینش تازه درگیری های جمعی که در حال حاضر ادعا 42 زندگی می کند.

محمد عرفان ساکن Seemapuri گفت که او پاسباني مستعمره گیتس با همسایگان خود در اطراف 2am در روز جمعه هنگامی که او را دیدم سه خودرو با هاریانا تعداد ثبت نام آمده راه خود را. او کلنی کمتر از 2 کیلومتر به دور از تا شهید نگر و مسیر امن نیست توسط هر آژانس امنیت.

“ما نمی تواند ببینید که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد در این وسایل نقلیه, اما زمانی که ساکنان آنها را احاطه آنها به سرعت تبدیل به وسایل نقلیه خود را و رفت” گفت: عرفان.

سی و دو سال از Neelam Mishra ساکن صفر Pushta نیز شاهد بیش از یک دوجین موتور سیکلت زوم از طریق محله اواخر سه شنبه شب. او گفت که هندوها و مسلمانان باید زندگی در این محله مسالمت آمیز برای نسل و هر گونه دخالت سیاسی نمی تواند تحریک همسایگان در برابر هر یک از دیگر.

“آیا شما فکر می کنم بچه که بزرگ شده اند تا با هم قتل و تنظیم هر یک از دیگران’ خانه در آتش ؟ این شورش هماهنگ بودند و این مردم آورده بودند از خارج. اگر این مردم بودند و مردم محلی پس از آن کسی که باید تشخیص آنها در اینجا” Mishra گفت.

به عنوان این اتهامات نصب دهلی ترافیک افسران پلیس گفت که آن را دشوار است به شک یک وسیله نقلیه سنگین وارد شهر مرزها تنها به دلیل آن است که حمل و نقل مردم به دلیل وسایل نقلیه حامل کارگران از کشورهای همسایه اغلب در داخل و خارج از شهر است.

“متهم پلیس فقط به خاطر اینکه برخی از وسایل نقلیه موفق به ورود به شهر اشتباه است. بسیاری از کامیون ها وارد دهلی نو از بالا به خصوص از این مرزها حمل مردانی که کار در کارخانه ها و یا گرفته شده به عنوان کارگران توسط پیمانکاران” یک افسر ترافیک از منطقه گفت: درخواست نمی شود به نام.

MS Randhawa دهلی نو یک سخنگوی پلیس گفت که پلیس شد هشدار و منینگ هر یک از شورش-آمار مناطق با یک ساعت مچی نزدیک. او گفت که مرزهای محکم محافظت می شود.

“وضعیت در حال بهتر شدن است اما ما به دنبال هر سرکش عناصر است که می تواند مختل صلح” Randhawa گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>