دهلی شورش: چهره بین Bhim ارتش کا حامیان ماشه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سنگ های پرتاب شده توسط یک Bhim ارتش حامی اعتراض به تابعیت (متمم) قانون در Maujpur Chowk در بعد از ظهر یکشنبه و گروه خود را تعقیب بودن دور توسط یک گروه رقیب از نرم افزار-کا معترضان که جمع شده بودند در نقطه ای در تماس Bharatiya Janata Party (BJP), رهبر, Kapil میشرا بودند محرک که موجب دهلی بدترین جمعی شورش در سه دهه گذشته با توجه به ارزیابی اولیه توسط پلیس است.

جزئیات دنباله ای از وقایع به عنوان pieced با هم توسط پلیس دهلی از طریق ورودی از پرسنل در زمین يكشنبه به اشتراک گذاشته شد با HT توسط حداقل دو نفر از افسران ارشد که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن.

به گفته پلیس ارزیابی که به اشتراک گذاشته شده با دو ویژه بررسی تیم (نشستن) تشکیل پلیس دهلی روز شنبه, تنش قابل لمس بود در شمال-شرق دهلی نو در شنبه شب هنگامی که مردم در اعتراض به کا مسدود Jafrabad جاده اصلی. طبع شات تا پس از Mishra در بازدید از این منطقه در روز یکشنبه و خواستار آن شدند که پلیس حذف معترضان طی سه روز و یا گروه خود را خواهد آن را انجام دهد.

به گفته پلیس را ارزیابی حامیان Bhim ارتش — Dalit سازمان رهبری Chandrashekhar Azad — اولین حلیم سنگ در نرم افزار-کا حامیان در Maujpur Chowk در 4.42 بعد از ظهر یکشنبه. پس از این مورد 100-125 ضد کا فعالان از جمله Bhim اعضای ارتش بودند تعقیب توسط نرم افزار-کا ،

پس از سنگ-pelting از هر دو طرف برخی از Bhim اعضای ارتش — در حال حاضر شناسایی جرم و جنایت در شعبه خواسته دیگر ضد کا حامیان به جمع آوری در مناطق اطراف Kardampuri و Jafrabad با توجه به ارزیابی.

یکی از این افراد است که اعتقاد بر این بود Bhim ارتش دهلی سر Himanshu والمیکی که پلیس ادعا بسیج بیشتر مردم در سراسر 6pm در روز یکشنبه.

این spiralled مکرر حوادث سنگ-pelting و آتش سوزی در bylanes از Maujpur و Kardampuri با توجه به ارزیابی. “Bhim ارتش چند نفر از مردم از جمله زنان به Jafrabad در Saturdayagainst کا. ما در حال حاضر توییت ها و پیام های ارسال شده توسط برخی از محرکین. وجود گروه های دیگر که نیز تا به حال یک نقش در مسدود کردن Jafrabad جاده ها در روز شنبه گفت:” یکی از مقامات نقل قول شده در بالا.

Vinay راتان سینگ Bhim ارتش ملی رئیس جمهور گفت: این اتهامات بی اساس است. “ما تظاهرات در برابر کا در بخش های مختلف از دهلی نو که بعد شد صلح آمیز و موفق است. اعضای ما درگیر شدند در هر گونه خشونت است. بلکه ما با دریافت یک پیام است که ما دهلی جمهور Himanshu Valmiki خودرو سوخته بود,” او گفت:. سینگ را انکار کند که خود را فعالان حاضر بودند در Jafrabad-Maujpur کشش در یکشنبه اما افزود: “مردم ما تا به حال از سمت چپ وجود دارد.”

والمیکی نمی پاسخ به HT را خواستار شد.

پلیس ارزیابی گفت که Mishra توییتی در 1.22 ب. ظ روز یکشنبه درخواست هواداران خود را به جمع آوری در Maujpur-Jafrabad. توسط 3.07 ساعت او رسیده وجود دارد با هواداران خود را و شروع به فریاد شعارهای ضد کا معترضان.

یک پیام از پلیس بر روی زمین به افسران ارشد گفت: “وضعیت متشنج است”. پلیس رد نکرده اند نقش Mishra در تحریک خشونت و گزارش داده خواهد شد و این دادگاه پس از بررسی تمام ویدئوها دوم رسمی گفت.

میشرا که دادگاه تجدید نظر برای آرامش بعد از تمام عیار شورش درگرفت روز پنجشنبه گفت که او مورد انتقاد قرار گرفت برای اصرار ضد کا معترضان به روشن جاده محاصره است. “ما شده اند شاهد این مبتذل تظاهرات بیش از 70 روز در حال حاضر است که در آن برخی از سیاستمداران بزرگ و به اصطلاح فعالان درگیر هستند; آنها شعله ور احساسات در برابر پلیس و نیروهای دفاع. خشونت به نام ضد کا تظاهرات باید به پایان رسیده است, آن را بیش از حد رفته در حال حاضر” میشرا که در زمان صلح مارس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>