دهلی قدرت تقل: دولت L-G spar بیش از پنل برای شورش موارد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ستوان-فرماندار (L-G) آنیل Baijal و دولت دهلی نو به رهبری, Arvind Kejriwal, دوباره قفل شده است و در رویارویی — در این زمان بیش از انتصاب ویژه دادستانی عمومی (SPPs) در دادگاه به استدلال موارد مربوط به شورش جمعی در ماه فوریه و در اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA).

در جولای 10, پلیس دهلی فرستاده بود یک پیشنهاد به دولت دهلی نو معرفی اسامی شش ویژه دادستان عمومی و از جمله وکیل عمومی (SG) Tushar مهتا و اضافی وکیل عمومی (ASG) امان Lekhi برای مبارزه با 85 مورد مربوط به NE شورش و ضد کا اعتراض در دادگاه عالی.

اما کشمکش آغاز شد و در روز سه شنبه (July 14) هنگامی که معاون وزیر Manish Sisodia که در حال حاضر نیز به طور موقت مسئول صفحه اصلی گروه را رد کرد پلیس دهلی پیشنهاد دولت, مقامات گفت. “این پیشنهاد رد شد معاون وزیر گفت که دهلی دولت مشاور Rahul Mehra و تیم او قادر به اندازه کافی از دست زدن به موارد” گفت: این مقام به شرط ناشناس ماندن.

همان روز پس از Sisodia را رد کرد پلیس دهلی پنل و ارسال فایل L-G احضار فایل خود را با استفاده از قدرت های خاص یک مقام دیگر گفت.

هنگامی که تماس گرفته و نه دولت دهلی نو و نه L-G دفتر به هیچ بیانیه رسمی در مورد این موضوع.

این چهره می آید به سختی به یک ماه پس از L-G و دولت منتخب در دهلی نو در حال قوی اختلافات با توجه به انتصاب 11 دادستان عمومی منصوب شده توسط پلیس دهلی در دادگاه های پایین تر برای بیش از 750 شمال شرقی دهلی شورش موارد است. L-G و پس از آن تا به حال تصمیم به ارجاع این موضوع به رئیس جمهور رام نات Kovind با استناد مداوم “اختلاف نظر” پس از آن و سپس خانه وزیر Satyendar جین را تایید کرده است پلیس دهلی پنل.

اسناد دیده می شود توسط HT نشان می دهد که رویارویی دم از ماه آوریل است که بیش از پنل دادستان عمومی باید به نمایندگی از دولت در محاکمات مربوط به شمال شرقی دهلی شورش است که ادعا 53 زندگی و چپ بیش از 400 مجروح شدند. تا کنون پلیس ثبت نام کرده اند 752 دپو و بازداشت از 1300 نفر در ارتباط با هندو-مسلمان خشونت است.

در آخرین جنجال های L-G در یک رشته از نوشته های ارتباطی بین او و Kejriwal دولت اعلام کرده بود که پنل پیشنهادی توسط پلیس دهلی باید اطلاع داده شود و اجازه داده برای مبارزه با این موارد به دلیل شورش “اختلال در نظم عمومی” در پایتخت و “موثر پیگرد قانونی” مورد نیاز “برای بازگرداندن ایمان از عموم مردم و در دولت دهلی نو”.

این Kejriwal, دولت می خواست خود را در پانل “مستقل و فنی واجد شرایط” ویژه دادستان منصوب خواهد به نمایندگی از دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>