توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 16 سال 2020 5:16:11 pm

After new Jamia video surfaces, Amit Shah asks Delhi Police to remain calm 'despite provocation' آمیت شاه تاکید کرد که در حالی که انتقاد سازنده از پلیس است که همیشه خوش آمدید, آن را نیز باید در ذهن نگه داشته شود که بیش از 35000 نفر از پرسنل پلیس گذاشته اند جان خود را در حین انجام وظیفه. (عکس: PTI)

بیان کرد که پلیس دهلی باید آماده برای مقابله با miscreants با “شرکت دست” اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه نیز به نام در نیروی پلیس برای آرام باقی می ماند با وجود “تحریک”.

“با وجود تمام خشم و تحریک پلیس دهلی باید آرام باقی می ماند اما آن را نیز باید آماده برای مقابله با miscreants با شرکت دست به محافظت از مردم” شاه گفت: در حالی که پرداختن به پرسنل در 73 بالا بردن مراسم روز پلیس دهلی.

“من معتقدم در بسیاری از موارد پلیس دهلی زندگی می کردند تا به این توصیه Saradar Patel,” او گفت: در حالی که تشریح پلیس دهلی به عنوان یکی از پیشرو شهری نیروهای پلیس در کشور و جهان است که کشف و خنثی تلاش برای ایجاد اختلال و بدون شکست است.

قابل توجه شاه را به ساعت بعد از جدید فیلم دوربین مدار بسته ظهور نشان می دهد که پلیس دهلی حمله به جامع Millia اسلامی, دانش آموزان در داخل تیم اول دانشگاه یا دانشکده را به اتاق مطالعه. اتهامات خشونت پلیس بود پس از اعتراض تابعیت متمم قانون (CAA) خشونت تبدیل شد در تاریخ 15 دسامبر پس از معترضان گفته حلیم سنگ به پلیس و تنظیم اتوبوس در آتش است.

شاه همچنین تاکید کرد که در حالی که انتقاد سازنده از پلیس است که همیشه خوش آمدید, آن را نیز باید در ذهن نگه داشته شود که بیش از 35000 نفر از پرسنل پلیس گذاشته اند جان خود را در حین انجام وظیفه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im