پلیس دهلی دیدار با امام maulavis از شمال شرقی دهلی آنها اطمینان از ایمنی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس دهلی آغاز یک “توسعه برنامه” روز جمعه به عنوان بخشی از آن مقامات ملاقات امام و maulavis مختلف مساجد در شورش-ضربه شمال شرقی دهلی نو, مقامات گفت.

ورزش انجام شده توسط مقامات ارشد در خارج از مساجد در Kardampuri و Kabir نگر. این مناطق شاهد نبرد تن به تن بین دو جامعه در روز سه شنبه و چهارشنبه.

در این جلسه از افسران ارشد پلیس در جریان شدند در مورد شورش های اخیر.

پلیس نوشته شده در این مناطق در جریان مقامات ارشد که مردم این دو منطقه که شاهد بزرگ مقیاس خشونت از روز سه شنبه شده اند به طور کلی صلح آمیز و آن را “غیر خودی” از مناطق مجاور مانند Seelampur و Jaffrabad که زیاده روی در خشونت است.

ارشد مقامات پلیس خواسته شد تا سهام را از این وضعیت به خصوص نگه داشتن در ذهن است که آن را جمعه بود و برخی از miscreants ممکن است استفاده از اجتماعات بزرگ به مهندس ناآرامی دوباره گفتند.

مقامات ارشد و مطمئن باشند که پلیس را به هر اقدام علیه miscreants و اطمینان از ایمنی از مردم محلی است.

مشاور امنیت ملی agnew, که پرسیده شده توسط نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah برای اطمینان از بازگشت زود هنگام از صلح در پایتخت کشور سفر کرده بود های مختلف ضد شورش-آمار مناطق روز چهارشنبه و پس از آن او تا به حال به کارگردانی پلیس برای اطمینان از ایمنی برای همه.

“من به شما سخن من…” بود پاسخ از Doval روز چهارشنبه به کاستن ترس از زندگی مردم در این منطقه است.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه بود و همچنین بررسی وضعیت نظم و قانون در پنج شنبه شب همراه با افسران ارشد که در طی آن او اطلاع داده شد که هیچ اصلی حادثه صورت گرفت روز چهارشنبه در تحت تاثیر قرار هر ایستگاه پلیس دهلی شمال شرقی منطقه و 514 مظنون شدند و یا دستگیر و یا بازداشت شده برای بازجویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>