دهلی مرد مگس در خارج از کشور, نتایج آزمون یک روز بعد می گویند coronavirus مثبت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هشتمین فرد برای تست مثبت برای Covid-19 در دهلی است که 44 سال از زعفران که در سمت چپ برای سنگاپور پس از او سواب نمونه در Dr Ram منهر Lohia بیمارستان ملی پایتخت تنها مرکز جمع آوری. نتیجه آزمون آمد و سه شنبه.

“این فرد در حال حاضر به ترک کشور; او در سنگاپور زندگی می کند و در هند. او همچنین در سفر به کانادا در این ماه (مارس). پدر و مادرش هنوز در خانه ساکت و نمونه جمع آوری شده اند. ما نیز نظارت و هشت نفر دیگر او آمد در تماس با جمله househelp و راننده گفت:” یک مقام رسمی از دهلی دولت در بخش بهداشت و درمان.

دهلی 8 مورد از Covid-19 بازدید کرده بود مجموعه نمونه مرکز در Dr Ram منهر Lohia بیمارستان برای آزمایش به عنوان هنجار است. “او سفر به دو کشور که در آن موارد وجود دارد از Covid-19 و او تا به حال برخی از علائم تا او هدایت به جمع آوری نمونه مرکز خط تلفن شماره” گفت: یکی دیگر از بخش بهداشت و درمان شد.

همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus | چگونه مرگبار, نحوه شناسایی, نحوه جلوگیری از: دکتر Trehan پاسخ

هفت نفر دیگر از شهر که تست مثبت برای بیماری ویروسی دو بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده. یک نفر مادر 46 ساله که در حال بازگشت از ایتالیا تسلیم به این بیماری در مارس 13. فرد دیگری است که به شمارش در میان دهلی نو و میر شد راجستان ساکن شده بودند قرنطینه در ارتش Manesar تسهیلات پس از تخلیه از ایتالیا.

تاکنون 137 نفر در کشور به قرارداد Covid-19 و سه فوت کرده اند.

با وزارت بهداشت نگه داشتن پخش دقیق بر روی علامتی افراد مشکوک به Covid-19 دو گره بيمارستان—دكتر Ram منهر Lohia و Safdarjung—در حال حاضر به نگهداری بیش از 250 نفر در انزوا پس از اقدامات برای مهار این ویروس شروع به اواسط ژانویه.

OPD زمان تغییرات

اما پس از دریافت نه موارد مشکوک Lok نایاک بیمارستان در نزدیکی دهلی دروازه تصمیم به محدود کردن تعداد بیمارانی که بازدید از آن درمانگاه های سرپایی. علاوه بر این بخش خصوصی اجرا مهاراجه Agrasen بیمارستان را تعطیل آن OPD خدمات از مارس 20-31.

Lok نایاک بیمارستان قطع ثبت نام زمان برای از بیمار درمانگاه به 1.5 ساعت از زمان 4 ساعت به کاهش تعداد بيماران مراجعه کننده به درمانگاه هر روز. ثبت نام برای OPD در بیمارستان تنها بود انجام شده بین 08.30 هستم و 10.00 am, مقامات گفت.

Lok نایاک بیمارستان بزرگترین قسمت سوم-بیمارستان مراقبت های اجرا شده توسط دولت دهلی نو و بازدید حدود 7000 نفر در آن از بیمار درمانگاه های هر روز. همچنین برای بیماران با شرایط مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا به بیمارستان خواسته است تا پزشکان به تجویز دارو و داروخانه ها به توزیع مواد مخدر برای یک ماه تمام به کاهش قرار گرفتن در معرض.

“به عنوان وجود دارد مشکوک Covid-19 نفر در بیمارستان این اقدامات گرفته شد به منظور کاهش تعداد بیماران در آینده و حد تراکم. ما معمولا به بیماران مبتلا به بیماری های مزمن پزشکی خود عرضه فقط برای 15 روز به طوری که آنها می آیند برای بررسی منظم یو پی اس. اما در حال حاضر داروهای خواهد بود توزیع برای یک ماه تمام به کاهش تعداد بازدیدکننده داشته است برای این بیماران گفت:” دکتر Kishore سینگ مدیر پزشکی بیمارستان.

“بیمارستان ها باید به دنبال راه های برای کاهش تعداد بیماران در آینده با برش روش انتخابی و درخواست مردم نه در اورژانس نیاز به مراقبت برای به تاخیر انداختن بازدیدکننده داشته است خود را. ما در حال صحبت کردن در مورد اجتماعی فاصله اما بیمارستان ها در دهلی نو هنوز در حال کامل از بیماران,” گفت,,,, Dr, MC میشرا, مدیر سابق AIIMS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>