دهلی نو HC حاضر به سرگرم Kamra درخواست به چالش کشیدن ممنوعیت پرواز توسط نیلی Vistara

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 20, 2020 4:17:17 pm

Delhi HC quashes Kunal Kamra's plea challenging flying ban by IndiGo, Vistara Kunal Kamra در محل اقامت خود در بمبئی. (اکسپرس فایل عکس: Janak Rathod)

دادگاه عالی دهلی جمعه حاضر برای سرگرم کردن یک درخواست ثبت شده توسط کمدین Kunal Kamra به چالش کشیدن پرواز ممنوع اعمال او توسط هواپیمایی هند از جمله نیلی و Vistara. در درخواست خود را Kamra گفت: نیلی تا به حال ساخته شده است یک تصمیم در حال بررسی درخواست توسط یک کمیته داخلی و دیگر شرکت های هواپیمایی تحمیل ممنوعیت نامحدود روی او. عدالت Naveen چاولا سایتهای Kamra رفتار در پرواز و گفت: آن را نمی توان مجاز در یک شرکت هواپیمایی, خبرگزاری PTI گزارش شده است.

پس از دادگاه روشن ساخته است که قرار بود برای سرگرم کردن ماده Kamra وکلا به دنبال کسب اجازه برای خروج از مذاکرات و رویکرد استیناف قدرت در برابر این ممنوعیت توسط نیلی.

Kamra به دنبال جهت اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) به دستور شرکت های هواپیمایی برای لغو ممنوعیت بر روی زمین است که آن را نمی توان تحمیل کرد بدون شکایت به عنوان مورد نیاز تحت حمل و نقل هوایی داخلی مورد نیاز (ماشین).

کمدین دادگاه منتقل شده بود پس از یک حادثه در یک نیلی پرواز از بمبئی به لکنو در ژانویه 28 کردم و او را به حالت تعلیق از شرکت هواپیمایی برای “غیر قابل قبول رفتار”. دیگر خطوط هوایی داخلی از جمله هوایی هند, SpiceJet و GoAir بود به دنبال کت و شلوار و ممنوع او را به عنوان به خوبی. ساعت پس از این حادثه اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری تا به حال نیز توصیه می شود شرکت های هواپیمایی برای قرار دادن محدودیت در Kamra.

Vistara یکی از آخرین شرکت های هواپیمایی به ممنوعیت Kamra آگاه بود او را در 14 مارس از تصمیم خود برای قرار دادن او در لیست پرواز ممنوع تا مارس 27. Vistara گفت: تصمیم خود را بر اساس نظم گذشت داخلی کمیته تشکیل شده توسط نیلی.

در اوایل جلسه دهلی HC کشیده بود تا این DGCA برای درخواست شرکت های هواپیمایی برای تحمیل یک پرواز ممنوع در ایستاده طنز Kunal Kamra دستور پرس و جو.

“چرا شما (DGCA) به یک گواهینامه در توییتر ؟ نگاه خود را صدای جیر جیر. می گفت: این اقدام توسط دیگر شرکت های هواپیمایی در پیروی از حمل و نقل هوایی داخلی مورد نیاز (ماشین). نه فقط نیلی شما به یک گواهی به دیگران نیز. شما باید برداشت خود را صدای جیر جیر” دادگاه گفت: حمل و نقل هوایی تنظیم کننده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>