دهلی نو HC quashes Kunal Kamra, درخواست برابر پرواز ممنوع

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 21, 2020 2:03:19 am

kunal kamra, arnab goswami, air india, spicejet, dgca, kunal kamra stand up, flying ban on Kunal Kamra, Kunal Kamra video, indian express جدا از نیلی Kamra قرار گرفت در لیست پرواز ممنوع هوایی هند GoAir و SpiceJet.

دادگاه عالی دهلی نو روز جمعه حاضر برای سرگرم کردن یک درخواست توسط کمدین Kunal Kamra در برابر پرواز ممنوع اعمال او توسط نیلی Vistara و دیگر شرکت های هواپیمایی. دادگاه سایتهای رفتار خود را در پرواز و مشاهده کرد که آن را “نمی توان مجاز در خطوط هوایی”.

عدالت Naveen چاولا همچنین گفت که آن را نمی خواهید به سرگرم Kamra را با توجه به علل متعدد از عمل مطرح شده در دادخواست قبل از آن است.

دادگاه بیشتر کاهش یافته و کمدین مشاور دهان نماز به صورت موقت جهت اجازه او را به پرواز در هر یک از شرکت های هواپیمایی به عنوان آسیب جبران ناپذیر خواهد بود که به او اگر او قادر به سفر برای یک نمایش خانوادگی مناسبت و یا یک اورژانس پزشکی به خصوص در زمان سناریو که حتی سفر راه آهن محدود شده است با توجه به کوروناویروس.

عدالت چاولا کاهش یافته است به موضوع هر موقت جهت مشاهده شده است که این درخواست بود نه نگهداری به عنوان وجود دارد یک جایگزین درمان های در دسترس از نزدیک شدن به تجدید سازمان و رفتار خود را در پرواز بود “مجاز نیست”.

قاضی گفت: “اگر شما از من بپرسید این است که قطعا مجاز نیست. شما نمی توانید heckle مسافران بود. با توجه به اقدامات خود و دیگر مسافران چپ صندلی های خود را به می آیند و ببینید که چه می گذرد.”

دادگاه همچنین گفت: درخواست مخلوط کرده تا علل مختلفی از عمل مانند به چالش کشیدن نیلی داخلی کمیته تصمیم گیری و همچنین Vistara تصمیم منجر به آن تبدیل شدن به یک “ادم تنومند و بدقواره سخنان درشت”.

“این درخواست به نظر می رسد علاقه مند به چیز دیگری. اگر او علاقه مند بود و در پرواز او را در شیوه ای مناسب. به نظر می رسد انجام می شود برای دریافت تبلیغات” دادگاه اظهار داشت.

سنجش خلق و خوی دادگاه Kamra مشاور به دنبال کسب اجازه برای خروج دادخواست و رویکرد استیناف قدرت در برابر سه ماه پرواز ممنوع توسط نیلی داخلی کمیته.

اجازه می دهد همان دادگاه گفت: اگر قرار بود با یک تاخیر توسط استیناف اقتدار در رسیدگی به دادخواست خود را به صورت موقت تسکین کمدین می تواند حرکت کند ،

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>