دهلی دولت اجازه می دهد تا خود اشتغالی کارگران RWAs با احتیاط

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

New Delhi, Delhi, وزیر, Arvind Kejriwal, روز یکشنبه گفت که دولت وی اجازه می دهد افراد خود اشتغال داخلی از جمله کمک به کسانی که درگیر در خدمات خشکشویی و تکنسین های برق و لوله کش به کار در سرمایه های ملی از دوشنبه, زمانی که مرحله سوم از ملی مستند بیش از coronavirus بیماری (Covid-19) در ضربات قابل توجهی تسهیلات.

دولت دهلی نو منتشر شد اجرای آن استراتژی بیش از دستورالعمل های منتشر شده توسط اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, با Kejriwal گفت که سرمایه را به دنبال خواهد داشت مستند محدودیت های اجرا شده توسط مرکز. اما او از خواست دولت مرکزی به لغو محدودیت در پایتخت مناطق که تا حد زیادی باقی مانده تحت تاثیر این بیماری است. دولت اتحادیه در روز جمعه اعلام کرد که این مستند لازم توسط عفونی شیوع بود که تمدید دو هفته تا مارس 17.

جزئیات دهلی نو, طرح دولت در, اخبار جلسه روز یکشنبه Kejriwal گفت: “مردم خود اشتغالی – تکنسین لوله کش برق و مکانیک و بهداشت کارکنان و افراد مشغول به کار به عنوان کمک خانگی, لباسشویی, dhobis – مردم مانند این اجازه به کار می کنند.”

دهلی سانتی متر نیز گفت: رسانه های چاپی و الکترونیکی آن مربوط به خدمات تماس مراکز داده مراکز خدمات انبارداری سرد, انبارها, شرکت های خصوصی امنیتی و شهرکهای صنعتی با کنترل دسترسی نیز مجاز به باز باقی می ماند.

آسانسور تکنسین برق, مکانیک, مکانیک خودرو, ژنراتور مکانیک و تلویزیون مکانیک نیز اجازه داده می شود به کار از دوشنبه. دهلی وزیر در 23 مارس اعلام کرد کامل مستند در پایتخت شامل Covid-19 که به شدت ضربه کلانشهرهای سراسر جهان روز قبل از دولت مرکزی اعلام محدودیت های مشابه در سراسر کشور.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این مستند بود که نیاز به کنترل این بیماری از فزاینده از کنترل خارج شده اند وجود دارد نگرانی خود را از به تاخیر انداختن فعالیت های اقتصادی. Kejriwal گفت: دهلی نو شد, گزارش های سنگین از دست دادن درآمد و این مهم برای بازگشایی مناطق تا حد زیادی خارج شبح از پاتوژن به اطمینان حاصل شود مردم نمی سفر به زادگاه خود به دلیل عدم اشتغال است. در حال حاضر وجود دارد 94مهار مناطق در سرمایه های ملی.

دهلی سانتی متر و گفت که مردم از دست دادن شغل و معامله گران بودند رنج می برند به دلیل وجود دارد هیچ کسب و کار. او با این حال تصریح کرد که مرکز حکومت بر مردم نیست که مجاز به گام از خانه های خود به صورت غیر ضروری فعالیت از 7 بعد از ظهر تا 7 صبح.

Kejriwal گفت: ادارات دولتی و مراکز خصوصی با 33% کارکنان باز خواهد شد از دوشنبه اما تعلیق سفر هوایی مترو و اتوبوس را ادامه خواهد داد. تحویل کالاهای ضروری از طریق پورتال تجارت الکترونیکی همچنان در سرمایه های ملی است.

“مراکز, سینما, سالن, بازار مجتمع و دهلی نو مترو بسته باقی می ماند در حالی که مغازه های فروش ملزومات همچنان باز خواهد بود,” او گفت:, و اضافه کرد که 50 نفر اجازه خواهد داشت در ازدواج تابع. حرکت افراد و وسایل نقلیه مجاز است تنها به صورت مجاز فعالیت با حداکثر دو نفر (کنار راننده) در چهار چرخ و وسایل نقلیه و بدون ترک سوار سوار در مورد دو چرخ.

مدت کوتاهی پس از Kejriwal, اعلام, ساکنان’ انجمن رفاه (RWAs) در دهلی نو گفت: آنها باز به اجازه دادن به برق و لوله کش وارد مجتمع های مسکونی, اما ابراز نگرانی داخلی کمک به از سرگیری کار می کنند.

راجیو Kakria, convener نجات شهر ما, کمپین گفت: دولت دهلی نو تصمیم درست یک روز پس از این شهرستان گزارش بیشترین تعداد Covid-19 نفر در یک روز. “اگر دولت تضمین می کند که وضعیت مساعد و وجود دارد صفر حرکات از مهار مناطق و سپس می توان آن را کاسته. اما بهتر است صبر کنید و ببینید که چگونه وضعیت تابه,” او گفت:. “داخلی کمک به کار در حداقل 5-6 خانواده… این خطرناک است به خصوص در حال حاضر که موارد فزاینده تا,” او اضافه شده است.

Madhur پژو RWA رئیس جمهور بخش-4 DDA مستعمره دورکا گفت: “ما یک تعیین شده برق, لوله کش و کسی که اتوی لباس. ما استفاده می شود به ساکنان اجازه می دهد به استفاده از خدمات از خارج اما آن را به شدت ممنوع شود در حال حاضر. یک نفر به راحتی نمی تواند دلیلی برای به خطر می اندازند ساکنان دیگر. در همان زمان ما می توانیم قطع این خدمات به دلیل مردم شروع به رفتن به محل کار و نیاز به لباس های خود را اتو کنید و غیره.”

دهلی دولت RWAs می گویند اجازه داده است افراد خود اشتغال به کار اما بدون هر گونه ارائه برای رفت و آمد خود را. “حمل و نقل عمومی مجاز نیست پس چگونه می آیند ؟” گفت: Atul Goyal رئیس URJA یک جبهه متحد از یک گروه RWAs در دهلی نو.

در واکنش به آخرین تسهیلات Dr Lalit کانت رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: “هنگامی که این افراد آمده برای یکی از آنها باید اطمینان حاصل شود به پوشیدن ماسک در حالی که کار و شستن دست های خود را قبل از شروع کار. اگر وجود دارد افراد مسن و یا کودکان در خانه, سپس آنها باید دور نگه داشته شده و به عنوان شانس از آنها ابتلا به عفونت بالا در مورد داخلی کمک آلوده است اما بدون علامت است.”

Dr Jugal Kishore رئیس جامعه پزشکی در Safdarjung بیمارستان با استقبال از تصمیم دولت اجازه می دهد تا مردم خود اشتغالی کار به عنوان داخلی کمک کند. “این تصمیم گیری کمک خواهد کرد که هر دو به عنوان وجود دارد افراد به ویژه سالمندان که در حال پیدا کردن آن را دشوار برای مدیریت خانواده بدون هر گونه کمک. آن را نیز ارائه ثبات مالی داخلی کمک کند. مردم باید آنها را میآموزد که چگونه برای محافظت از خود از بیماری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>