دهلی نو می رود به مستند از صبح روز دوشنبه تنها خدمات ضروری به با…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو را به lockdown mode از 6 صبح روز دوشنبه صبح تا 31 مارس که منجر به حداکثر محدودیت از جمله بستن از شرکت های خصوصی و حمل و نقل عمومی به غیر از محدودیت های موجود در حال حاضر در محل در پایتخت اعلام کرد دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, بود که به همراه معاون فرماندار آنیل Baijal در روز یکشنبه.

مرزهای همه کشورها با دهلی نو تعطیل خواهد شد آغاز فردا صبح و ورود وسایل نقلیه از خارج اجازه داده نخواهد شد به دولت است.

“ما تصمیم گرفته اند برای تحمیل مستند در دهلی نو از ساعت 6 صبح فردا (23 مارس) به 12 نیمه شب 31 مارس سال 2020” Arvind Kejriwal اعلام کرد.

خدمات ضروری مانند پلیس, بهداشتی آتش, زندان, برق , آب, قیمت عادلانه و مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, بنزین,پمپ, شهرداری, خدمات, خدمات چاپ و رسانه های الکترونیکی و غیره ادامه خواهد داد تا در عمل.

بهره برداری از موسسات و سازمان هایی که تحت دولت مرکزی اما نه سقوط خواهد کرد بر اساس دستور صادر شده توسط دولت دهلی نو.

“همه دفاتر خصوصی بسته باقی خواهد ماند اما کارکنان – هر دو دائم و قراردادی – در نظر گرفته خواهد شد به وظیفه. شرکت ها را مجبور به ارائه آنها را به حقوق و دستمزد برای این مدت” دهلی سانتی متر Arvind Kejriwal گفت.

دهلی دولت در حال حاضر اعلام کرد ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر در دولت و CM گفت: آن را به اجرا گذاشته خواهد شد به شدت. پلیس دهلی قبلا در یکشنبه کلمپ Sec-144 در پایتخت اجرای چندین محدودیت در انواع گردهمایی و فعالیت های کسب و کار محرومیت خدمات ضروری است.

مترو قطار خدمات در حال حاضر تعطیل شده است تا 31 مارس و سانتی متر اضافه شده است که تنها 25 درصد از DTC اتوبوس خواهد رفت و آمد در جاده ها برای خدمت به مردم و کار برای خدمات اضطراری است.

CM همچنین گفت که هیچ پروازهای داخلی خواهد بود و مجاز به دهلی نو برای همان مدت اما مرکز بعد از آن روشن است که پروازهای داخلی و از ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی در دهلی نو باید همچنان به کار و فرودگاه باقی خواهد ماند کاربردی است.

“هیچ خدمات حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس های خصوصی اتومبیل, e-rickshaws اجازه خواهد داشت در طول مستند دوره در #Delhi. 25 درصد از DTC ناوگان اتوبوس ادامه خواهد داد به رفت و آمد در جاده ها از دهلی نو به حمل افراد درگیر در خدمات ضروری” گفت: سانتی متر.

تمام اماکن مذهبی نیز باقی مانده بسته در طول این دوره است.

از مجموع 31 نفر آسیب دیده توسط ویروس در دهلی نو پس از شیوع یک کشته و پنج مرخص شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>