دهلی نو gangrape مورد: پزشکان اعلام تمام چهار مجرم مرده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | به روز شده: مارس 20, 2020 8:36:14 am

Delhi gangrape case: At 6.22 am, doctors declared all four convicts dead دسامبر 16, 2012 دهلی gangrape مورد: تدابیر شدید امنیتی در خارج Tihar زندان در صبح روز جمعه به عنوان چهار مجرم به دار آویخته شدند. (اکسپرس عکس: Praveen Khanna)

در 5.30 بعد از ظهر جمعه چهار دسامبر 16 gangrape و قتل مجرم — موکش سینگ, Akshay سینگ Thakur Pawan گوپتا و Vinay Sharma — به دار آویخته شدند داخل زندان شماره 3 از دهلی نو Tihar زندان است. دهلی زندان DG Sandeep Goel گفت: “همه محکومان به دار آویخته در 5.30 بعد از ظهر. بدن خواهد شد نگه دار برای 30 دقیقه.”

خارج صدها نفر جمع شده بودند در دروازه شماره 3 به عنوان پلیس دهلی اعزام نیروهای اضافی به مدیریت جمعیت. در 6.22 هستم Goel گفت: “پزشک مورد بررسی قرار گرفت و اعلام کرد تمام چهار مرده است.”

بدن شما فرستاده خواهد شد به دهلی Deen Dayal Upadhyay (DDU) بیمارستان برای معاينات و پس از آن آنها خواهد بود تحویل به خانواده ها است.

زنده: دسامبر 16 gangrape محکومین به مرگ به دار آویخته. بخوانید در Malayalam, اول, Tamil

این مادر قربانی آشا Devi گفت: “من افتخار می کنم دختر من, من نمی تواند او را نجات دهد و این تاسف من همیشه… اگر او زنده بود امروز من می خواهم شناخته شده به عنوان یک دکتر را…

“عدالت رد شد اما در نهایت این اتفاق افتاد. من با تشکر از قوه قضائیه رئیس جمهور ما و دولت ما. اگر چنین جرمی اتفاق می افتد به یک زن یا دختر در خانواده خود و سپس گسترش و حمایت از زن است. ما را از ادامه مبارزه برای دختران از هند است.”

Delhi gangrape case: At 6.22 am, doctors declared all four convicts dead دسامبر 16, 2012 دهلی gangrape مورد: صدها نفر جمع شده بودند در دروازه شماره 3 از Tihar زندان در صبح روز جمعه. (اکسپرس عکس: Praveen Khanna)

تا نیمه شب, درام, unfolded در دادگاه عالی دهلی نو پس از آن تایید دادگاه حکم دادگاه را رد کرد’ برنامه به دنبال اقامت در آنها اعدام است. بعد از این مشاوره از سه نفر از چهار مجرم مدافع AP سینگ با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور ثبت و به دنبال اقامت در آنها اعدام است.

یک نیمکت از قضات R Banumathi Ashok دارند بوشان و S Bopanna شنیده و تقاضای محکوم Pawan گوپتا در 2.30 هستم. یک ساعت بعد در 3.30 am دیوان عالی کشور را رد کرد محکوم دادخواست.

محکوم مشاور می خواستم “اجازه برای خانواده Pawan و Akshay به آنها را تامین کند.” وکیل عمومی Tushar مهتا پس از بررسی با مقامات گفت که زندان دستی اجازه نمی دهد آن را.

Delhi gangrape case: At 6.22 am, doctors declared all four convicts dead دهلی نو gangrape مورد: چهار مجرم موکش سینگ, Akshay سینگ Thakur Pawan گوپتا و Vinay Sharma به دار آویخته شدند در 5.30 بعد از ظهر.

در دسامبر 16, 2012, 23 ساله فیزیوتراپی دانشجو مورد تجاوز و ضرب و شتم توسط شش مرد در یک اتوبوس در حال حرکت در سرمایه های ملی و چپ به مرگ. این حادثه منجر شده بود به سراسر کشور تظاهرات خواستار مراحل حصول اطمینان از ایمنی از زنان است. زن درگذشت, در بیمارستانی در سنگاپور 13 روز بعد.

یک جدول زمانی از حوادث پس از دسامبر 16, 2012, حادثه

از شش یکی بود یک نوجوان در زمان حادثه و محاکمه شد توسط هیئت مدیره عدالت و خدمت به حداکثر مجازات حبس از سه ماه در بازداشتگاه صفحه اصلی. یکی دیگر از رام سینگ گفته خودکشی در داخل Tihar زندان در سال 2013.

در ماه مه سال 2017, دیوان عالی کشور, بود, تایید محکومیت و حکم اعدام برای این چهار مجرم توسط یک دادگاه که به تائید دادگاه عالی دهلی نو شد.

Delhi gangrape case: At 6.22 am, doctors declared all four convicts dead دهلی نو gangrape مورد: آشا دوی مادر قربانی صحبت می کند به رسانه ها در روز جمعه.

مرگ حکم شد و در آنجا ماند سه بار از ماه ژانویه در حال بررسی راه حل های حقوقی از چهار محکوم به اعدام کرد ،

این جلسه در اجرای حکم مرگ به حال حرکت رو به جلو در سال گذشته پس از مادر مقتول نقل مکان کرد و یک نرم افزار برای تغییر مورد از خالی دادگاه که در آن موضوع باقی مانده بی سابقه برای ماه می باشد.

این اولین بار بود که چهار مرد به دار آویخته شدند به طور همزمان در داخل زندان پیچیده که انجام آخرین حلق آویز در سال 2013 از افضل گورو که به اعدام محکوم شده برای نقش خود را در سال 2001 به پارلمان حمله.

همچنین به عنوان خوانده شده | مشخصات مختصر از چهار مجرم

برای حلق آویز از چهار مردان, Pawan Jallad یک جلاد از تا مرتا شده در مارس 17. برای هر یک از دار زدن او پرداخت 15,000 تومان. جدای از این طناب از بحار را بوخر آورده بودند برای حلق آویز با مقامات زندان و جلاد انجام ساختگی اعدام چندین بار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>