دهلی نو-باند تجاوز به عنف مجرم به چسبیدن به قوانین دادگاه عالی پس از 90 دقیقه شنیدن

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو قضات برگزار می شود ویژه نشسته از دادگاه عالی دهلی اواخر پنج شنبه شب به شنیدن آخرین لحظه دادخواست توسط باند تجاوز به عنف مجرم خود را در برابر حکم اعدام است. که حکم خود را تحویل داده و پس از استدلال است که به طول انجامید بیش از 90 دقیقه می تواند قفل سرنوشت خود را. نیمکت متشکل از قضات Manmohan و Sanjeev Narula رد دادخواست توسط سه نفر از چهار مردان دستور به اعدام کمتر از 6 ساعت بعد از برگزاری این درخواست بیبهره از محاسن و یا یک مدرک معتبر زمین.

چهار مردان — موکش سینگ, Pawan Gupta, Vinay Sharma and Akshay Thakur — تا به حال شده است برای اولین بار محکوم به اعدام در سال 2013 برای تجاوز گروهی و قتل یک زن 23 ساله کمتر از یک سال پیش از آن.

این حمله که باعث تظاهرات بزرگ در سراسر هند و nudged مجلس به تصویب دشوار قوانین جدید علیه خشونت جنسی از جمله مجازات اعدام برای تجاوز به عنف در برخی موارد اما اجرای ضعيف است و این حملات نشان داده اند هیچ نشانه ای از اجازه ،

در حکم تحویل نیمه شب گذشته قضات حکومت است که آن را کمی دیر در روز به مسابقه حکم اعدام در نقاط که آنها مطرح کرده بود.

محکومین به دار آویخته شد در 5.30 بعد از ظهر روز جمعه بود با عجله به دادگاه عالی دهلی به درخواست تجدید نظر در برابر اعدام آنها برنامه ریزی شده کمتر از 10 ساعت بعد. زمان دادگاه عالی تحویل حکم محکومین به حال فقط یک کمی بیش از پنج ساعت به سمت چپ.

روی نیمکت که تا به حال اجازه وکلای محکومین باید کلمه خود را تا به حال کاهش یافته و نشانه ای از آنچه که آنها فکر می کردند در مورد استدلال حق را از طریق شنیدن است.

“سه دادگاه اعمال ذهن خود را… رئیس جمهور اعمال می شود ذهن خود را. شما باید به ایجاد برخی از پرونده… این یک بازی گاه به گاه رویکرد است. در حال حاضر حداقل یک حقوقی نقطه” قاضی گفت.

“شما باید درک کنند که قضاوت منتقل شده است و در این مورد به دست آمده است الوهیت” نیمکت وکیل گفت: AP سینگ بود که به نمایندگی از مرگ سه ردیف کرد ،

قضات نیز گسله مرگ ترافیکی برای پر کردن خود تجدید نظر که آنها باید.

“قانون سوغات کسانی که اقدام به موقع. کسی است که با سیستم. وجود دارد ناخالص تاخیر در بخشی خود را. شما در حال سرزنش ما را سرزنش نهفته است با شما” نیمکت گفت: با درخواست وکیل برای تجاوز به عنف مجرم به آمده تا با یک شرکت حقوقی زمین به پشت خود را درخواست.

قضات به حال اولیه در این جلسه اشاره کرد که آنها با عجله از یک دادگاه دیگر در آخرین لحظه. و شنیده می شد در هر نقطه از طریق روز.

“شما در حال رفتن به دادگاه در یک روز. شما نمی توانید می گویند که دادگاه در دسترس نیست” عدالت Manmohan گفت: یک مرجع برای درخواست های خود را قبل از دهلی قاضی و دادگاه عالی در اوایل روز است.

دادخواست خود را قبل از دادگاه عالی یکی از بسیاری است که چهار مجرم باید ثبت بیش از چند هفته گذشته برای جلوگیری از ارسال به پای چوبه دار. چهار مجرم شناخته شده بود هفت سال پیش برای, وحشیانه, تجاوز گروهی و قتل یک زن 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز در ماه دسامبر سال 2012 هنگامی که او بازگشت به خانه از یک فیلم در جنوب دهلی نو است.

دادگاه گرفته بود کمتر از یک سال برای بازگشت به گناه حکم و حکم آنها را به مرگ در سال 2013. اما این روند تجدید نظر در زمان سال برای تکمیل.

ورزش شد تسریع تنها زمانی که دولت رو دادگاه به صدور حکم مرگ. دادگاه – که تا به حال برای اولین بار دستور داد چهار Mukesh کومار سینگ (32), Pawan (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31), به دار آویخته توسط گردن خود را در ژانویه 22 – تا به حال برای قرار دادن خاموش خود را اعدام بیش از یک بار.

روز پنج شنبه در دهلی قاضی Dharmender رعنا حکم داد که این درخواست توسط Akshay Thakur Pawan گوپتا و Vinay شارما را به حالت تعلیق حکم اعدام بود “بیبهره از شایستگی”.

“هیچ مدرک معتبر زمین آورده شده است به اطلاع من برای توجیه ماندن اجرای حکم مرگ. نرم افزار است که بر این اساس رد” دادگاه گفت: در تلاش برای جلوگیری از حلق آویز است که قبلا سه بار به تعویق افتاده.

“این موضوع شده است pestering وجدان جامعه برای مدتی. زمان مصرف شده توسط فرایند قانون است و حتی منجر به برخی از محجوب صدای به timorously سوال بسیار کارآمدی از “حاکمیت قانون” قاضی Dharmender رعنا حکومت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>