دهلی باند تجاوز به عنف محکوم موکش سینگ می خواهد به یک فایل جدید با تجدید نظر می گوید: وکیل گمراه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

موکش سینگ یکی از چهار محکوم به اعدام محکومین در سال 2012 پس از تجاوز گروهی و قتل مورد نقل مکان کرد و دادخواستی در دیوان عالی کشور روز جمعه به دنبال ترمیم تمام راه حل های حقوقی ادعا که وکلای او تا به حال او را گمراه.

تقاضای ثبت از طریق حمایت M L شارما به دنبال یک نوبت پروب به اتهام “توطئه جنایی” و “تقلب” انقلابي توسط مرکز دهلی دولت و مدافع Vrinda Grover که amicus curiae در مورد.

یک دادگاه در اینجا در روز پنج شنبه صادر تازه حکم با 20 مارس 5.30 بعد از ظهر به عنوان تاریخ برای اعدام محکومین — موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31).

“درخواست (Mukesh) است که قربانی توطئه جنایی و تقلب های انجام شده و تخم به طور مشترک توسط R-1 (وزارت امور), R-2 (دهلی دولت) و R-3 (Vrinda Grover) و دیگر مدافع که به نظر می رسد در جلسه دادگاه, دادگاه عالی و دادگاه عالی درخواست را حکم مرگ مورد.

“آنها او را مجبور به ثبت نام در مقالات مختلف تحت تهدید از جلسه دادگاه (که هرگز صادر شده توسط جلسه دادگاه) بیان کرد که دادگاه به کارگردانی او را به امن مختلف اسناد امضا شده از او را به فایل های مختلف دادخواست از جمله درمانی درخواست نمایندگی خود را در دادگاه عالی و دادگاه عالی حکم اعدام او در مورد” این درخواست گفت.

در این دادخواست ادعا که پاسخ دهندگان “آگاهانه و عمدا” برای مقرره و منافع سیاسی تخم مشترک جنایی توطئه علیه موکش سینگ و بازدید Tihar زندان و ملاقات درخواست درخواست او را به ثبت نام در اسناد مختلف.

این درخواست گفت که آنها از او خواست به نشانه vakalatnama بیان کرد که جلسه دادگاه صادر کرده اند جهت دریافت اسناد مختلف امضا شده توسط او را به فایل درمانی دادخواست برای او در همه دادگاه ها.

“تحت فشار بودن/می ترسید با توجه به اصطلاح جلسه دادگاه این درخواست را امضا کرده های مختلف مجموعه ای از vakalatnama برای او و امضا مقالات دیگر برای او. به تازگی درخواست آمد به می دانم که با وجود چنین جلسه دادگاه” این درخواست گفت.

در این دادخواست ادعا کرد که دوره محدودیت به فایل درمانی درخواست شد سه سال از تاریخ اخراج از بررسی درخواست و به دنبال “بازگرداندن” حقوق موجود به او اجازه می دهد او را به فایل شفابخش و رحمت دادخواست تا جولای 2021.

23 ساله فیزیوتراپی کارآموز که به شناخته شده به عنوان ‘Nirbhaya’ (بی باک) بود تجاوز و حمله وحشیانه در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی در دسامبر 16, 2012. او مرده بود پس از دو هفته است.

شش نفر از جمله چهار مجرم و یک نوجوان بود به عنوان متهم کرده است. رام سینگ ششم را متهم کرد که گفته می شود خودکشی در Tihar زندان روز پس از شروع به محاکمه در مورد.

و نوجوانان منتشر شد در سال 2015 پس از گذراندن سه سال در یک تادیبی صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>