Delhi Election Results 2020 LIVE Updates: تمام نظرسنجی های خروج را پیش بینی راحت برنده, برای, Arvind Kejriwal را AAP.

دهلی نتایج انتخابات سال 2020 زندگی می کنند به روز رسانی: پس از اکتان بالا مبارزه, نتایج دهلی مجمع انتخابات سال 2020 خواهد بود امروز اعلام کرد. در سرمایه های ملی که دیدم مثلثی مسابقه بین حاکم AAP BJP و کنگره بسیار بیشتر است در معرض خطر از 70 کرسی از خانه. نتایج در مورد بقای یک جوان حزب در مقابل یک همه پرسی در مرکز سیاست. برای AAP نتایج را نشان می دهد اگر آن gambit به دنبال یک دستور در عملکرد آن پرداخت می شود; برای BJP اگر مودی نام Hindutva دستور کار اثبات قوی تر از کا خشم.

تمام نظرسنجی های خروج را پیش بینی راحت برنده, برای, Arvind Kejriwal را AAP. محرومیت چند همه آنها به این حزب بیش از 50 کرسی از مجموع 70. در حالی که این حزب آمده بود به قدرت با اکثریت 67 در دهلی خانه از 70 کرسی در 2015 مونتاژ اکثر نظرسنجی این زمان به آنها بیش از 50 کرسی است. BJP است که انتظار می رود به منظور بهبود در شمارش از سه کرسی آن زمان گذشته اما هنوز هم به احتمال زیاد به پایان دور دوم. با اکثر نظرسنجی های خروج پیش بینی مطلق تار و مار برای کنگره احیای حزب که موفق به باز کردن حساب در 2015 مجمع انتخابات بعید است در این زمان بیش از حد.

Voter ترک مشارکت ثبت شد در 62.59 درصد. AAP سوال “تاخیر” در پشت ساخت اعلام — مشارکت مردم اعلام شد تنها در روز یکشنبه. دهلی رفت و به پای صندوق های رای در فوریه 8.

exit poll, delhi election results, delhi election exit poll, delhi election exit polls, delhi election exit poll results, delhi vidhan sabha chunav exit poll, exit poll results, exit poll 2020, election exit poll, delhi election, delhi election exit poll, delhi election exit poll 2020, delhi election exit poll results چه نظر سنجی خروج می گویند در مورد دهلی مجمع انتخابات سال 2020

انتخابات در دهلی نو برگزار شد در فوریه 8.

ماه گذشته تا به حال دیده می شود دو بسیار متفاوت کمپین های اجرا شده توسط AAP و BJP — با سابق, درخواست مردم برای رای دادن بر اساس آن کار و دومی تمرکز مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف شاهین باغ که در آن تظاهرات جدید قانون تابعیت شده اند برای تقریبا دو ماه در حال حاضر.

در آن مانیفست AAP انتخاب کرده است نه به تکرار هر یک از آن بزرگتر و یا ناقص وعده. به جای آن معرفی کرده است دو امتیاز — یک “Deshbhakti درسی” که به سانتی متر, Arvind Kejriwal, اعلام کرده بود در ماه اوت سال 2018 به عنوان وسیله ای برای القای حس “وظیفه” و “مسئولیت” نسبت به کشور و معرفی گفتاری زبان انگلیسی و مهارت های نرم افزاری برای دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند از هر گونه دهلی مدرسه در پنج سال گذشته به افزایش خود را استخدام.

بی جی پی را در مبارزات انتخاباتی شده بود توسط اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در جلسات عمومی که در آن او ادعا کرد که AAP است و نه انجام آن آموزش و پرورش وعده و یا ساخته شده یک مدرسه جدید و یا کالج.

بزرگترین وعده داده است که حزب ساخته شده است که در زمینه آموزش و پرورش برای افزایش بودجه آموزش و پرورش 10% در هر سال و برای باز کردن 200 مدارس جدید و 10 دانشکده است. همچنین وعده داده شده معرفی “سانسکریت هیئت مدیره” و سانسکریت یادگیری در زبان سانسکریت متوسط.

کنگره بیانیه ادعا کرد که تحت AAP, lakhs از دانش آموزان منتقل شده از دولت به مدارس خصوصی. آن را نیز به اتهام “تبلیغات بیشتر توسط AAP دولت از واقعی بهبود در مدرسه”.

🔴 بخوانید: خواهد BJP شرط شاهین باغ کار می کند ؟ هیئت منصفه است

🔴 بخوانید: Arvind Kejriwal, مصاحبه

🔴 Tavleen Singh می نویسد: بی جی پی از دست دادن دهلی نو خواهد بود فقط برای خودت تلاش برای تقسیم و حکومت

🔴 بخوانید: دهلی ضد کا معترضان می گویند مبارزه خود را با مرکز, نمی, Arvind Kejriwal,

🔴 بخوانید: دهلی انتخابات سال 2020: آموزش و پرورش, مشاغل, ایمنی برای زنان — چه تایمر اول رای دادند

🔴 بخوانید: در مجتمع پایتخت چشم انداز رای برای AAP ممکن است به معنی مخالفت با BJP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر