توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 11 فوریه سال 2020 9:39:36 am

delhi election result, delhi election result 2020, delhi election result live, delhi election result 2020 live, new delhi election result, new delhi election result 2020, chandni chowk election result 2020, chandni chowk election result, patparganj election result, patparganj election result 2020, okhla election result, okhla election result 2020, okhla election result live, okhla election result updates دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, و معاون وزیر, Manish Sisodia در طول یک roadshow در Patparganj. (اکسپرس عکس/پپ گواردیولا Nath Pandey)

دهلی نتایج انتخابات سال 2020 کلید حوزه دهلی نو Patparganj, Chandni چوک Matia محال Okhla نتیجه انتخابات سال 2020 زندگی می کنند به روز رسانی: حتی اگر خروج نظرسنجی ها پیش بینی کرده اند که Aam Aadmi Party (AAP) را طوفان بازگشت به قدرت در دهلی مجمع انتخابات همه چشم ها در حال حاضر با تمرکز بر این حوزه است که به احتمال زیاد شاهد مشتاق مسابقات را بالا مشخصات نامزدها.

دهلی نو

به عنوان شمارش آرا آغاز شد و در میان تدابیر شدید امنیتی روز سه شنبه در اوایل آگهی نشان داد دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, مسابقه جلوتر از BJP جوانان رهبر Sunil Kumar Yadav و کنگره Romesh Sabharwal. با توجه به هند امروز-محور من هند نظرسنجی 54 درصد از رای دهندگان می خواهند Kejriwal به بازگشت به عنوان وزیر برای سومین بار.

دنبال دهلی نو مونتاژ نتایج انتخابات سال 2020 به روز رسانی های زنده در اینجا

PATPARGANJ

نیز معاون وزیر Manish Sisodia نیز پیشرو و جلوتر از BJP را Ravinder Singh Negi و کنگره نامزد Laxman Rawat.

CHANDNI CHOWK

در Chandni Chowk, AAP رهبر رژه Sawhney که قبلا برنده انتخابات چهار بار در یک ردیف بین 1998 و 2013 در کنگره بلیط جلوتر از کنگره نامزد Alka Lamba و BJP نامزد Suman Gupta.

در سال 2015 Sawhney از دست داده بود به Lamba که تا به حال مبارزه در یک AAP بلیط. Lamba منتقل شده به کنگره در ماه اکتبر سال گذشته — و Sawhney چپ کنگره برای پیوستن به AAP همان ماه است.

دنبال دهلی نو مونتاژ نتایج انتخابات سال 2020 واکنش های زنده به روز رسانی در اینجا

ROHINI

در اوایل روند نشان داد BJP را Vijender Gupta جلوتر از AAP را راجش Nama Bansiwala. کنگره Sumesh Gupta.

دورکا

جالب مبارزه در جریان است در دورکا صندلی که در آن سابق دورکا BJP MLA Pradyuman راجپوت است که منجر جلوتر از کنگره Adarsh بنارس. Shastri, نوه نخست وزیر سابق لعل بهادر Shashtri کرده بود اعلام کرد به مسابقه همان صندلی از کنگره پس از رد بلیط از AAP. کنگره جانباز Mahabal Mishra پسر Vinay Mishra پیوست حزب حاکم تنها چند روز قبل از آن منتشر شد فهرستی از نامزدها.

گاندی نگر

در شرق دهلی گاندی نگر AAP رهبر Naveen Chaudhary که تا به حال یک ارتباط طولانی با کنگره است که منجر جلوتر از کنگره Arvinder سینگ دوست داشتنی BJP را Anil Bajpai.

تمام این سه نامزد از AAP BJP و کنگره باید چیزی مشترک — در برخی از نقطه در زندگی حرفه ای سیاسی همه آنها را روشن ،

جزئیات دهلی نو نتیجه انتخابات سال 2020: لیست کامل برندگان مربوط به حوزه های عاقلانه در اینجا

مدل شهر

در مدل شهر BJP رهبر Kapil میشرا که شعار می دادند ‘Desh ke gaddaron ko…’ شعار در یک تظاهرات در حمایت از قانون تابعیت است انتهایی AAP نشسته MLA Akhilesh Pati Tripathi. کنگره Akanksha Ola نیز مبارزه با صندلی.

RAJINDER نگر

AAP رهبر Raghav Chadha, است که رقابت دهلی مجمع انتخابات برای اولین بارو داده شد و یک بلیط از حوزه در محل فعلی AAP MLA Vijender Garg Vijay پیشرو است پیش از کنگره راکی Tuseed و BJP R P Singh, که موفق به کسب صندلی در سال 2013.

KALKAJI

در Kalkaji AAP رهبر آتیشی است که منجر جلوتر از دیگران است. آتیشی مواجه شده است و رقابت سختی از کنگره Shivani چوپرا که پا به کفش از پدر و دهلی کنگره رئیس Subash چوپرا — سه-زمان MLA (1998-2013) از همان حوزه. BJP سابق منطقه عضو شورا Dharambir سینگ نیز در اواز یا موسیقی دو نفری.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de