وکیل به نمایندگی از Vinay شارما یکی از محکومین در سال 2012 Nirbhaya gang-rape مورد گفت: اجتماعی گزارش تحقیق و پزشکی گزارش وضعیت از متجاوز بود و نه در نظر گرفته شده توسط رئیس جمهور رام نات Kovind ضمن رد درخواست رحمت.

Vinay وکیل AP سینگ ساخته شده نظر در دیوان عالی کشور است که شنیده می شود و تقاضای محکوم.

“اجتماعی بررسی, گزارش, پزشکی, گزارش وضعیت و اسمی نقش درخواست Vinay Sharma شده است در نظر گرفته شده توسط رئیس جمهور ضمن رد درخواست رحمت” او گفت:.

وکیل گفت که Vinay نگه داشته بود در غیر قانونی حبس و “غیر قانونی شکنجه” در Tihar زندان است.

“Vinay Sharma نگه داشته بود در حبس غیر قانونی. او (Vinay) بود که به طور غیر قانونی شکنجه در Tihar زندان زندان است. من در اینجا تنها به دنبال عدالت جایی که من می توانید بروید برای عدالت ؟ است که چرا من شفاعت در اینجا قبل از دادگاه برای عدالت است. آنها نه تروریست هستند و نه همیشگی مجرم. این زمینه را برای رحمت به این محکومین,” سینگ گفت.

سینگ ادعا شده است که سابقه فیزیکی و ضرب و جرح در Vinay.

“Vinay فرستاده شده بود برای درمان روانی در بسیاری از موارد است. درخواست دچار عوارض روانی بیماری و مواجهه بسیار زیاد تروما” او گفت:.

این وکیل افزود: “Vinay شده اند باید تحت درمان با درمان پزشکی مناسب برای بهداشت روانی ضعیف. او ارائه شده کامل پزشکی برای درمان بیماری روانی خود را.”

Vinay ثبت دادخواست در دادگاه بالا در برابر رئیس جمهور تصمیم به رد رحمت خود را درخواست.

این محکوم از طریق وکیل خود AP Singh, درخواست مجازات اعدام می شود تبدیل به حبس ابد.

در فوریه 1, Vinay رحمت و دادخواست رد شد توسط رئیس جمهور.

در ژانویه 31, حکم اعدام چهار مجرم موکش سینگ, Pawan Gupta, Vinay Sharma and Akshay Thakur شد و در آنجا ماند توسط دادگاه بدوی تا سفارشات بیشتر.

تمام چهار مجرم در حال حاضر به تسلیم در Tihar زندان است.

این پرونده مربوط به تجاوز گروهی و brutalising از 23 سال پیراپزشکی دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در شب دسامبر 16, 2012 توسط شش نفر از جمله یک نوجوان در دهلی نو. او در سنگاپور بیمارستان چند روز بعد.

یکی از پنج بزرگسالان متهم رام سینگ به حال گفته خودکشی در Tihar زندان در دادگاه از این پرونده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im