‘دهلی نو Covid-19 مدل مورد بحث در هند و خارج از کشور’: Kejriwal

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Covid-19 وضعیت در سرمایه های ملی رو به بهبود است با دهلی نو مدل مورد بحث و ستایش در سراسر هند و خارج از کشور وزیر Arvind Kejriwal گفت: در روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی. وزیر گفت که میزان بهبودی در دهلی است که 88 درصد در حال حاضر و تنها 9 درصد از مردم بیمار هستند در حال حاضر در حالی که 2-3 درصد بیماران باید تسلیم به مرگ است. “وجود دارد یک کاهش در تعداد مرگ و میر” Kejriwal اضافه شده است.

او گفت که سرمایه های ملی نمی نیاز به مرحله دوم از مستند است که یک ماده از رضایت است. رئیس جمهوری همچنین اطلاع در مورد یک شغل پورتال است که آغاز شده توسط دولت است که می تواند توسط افراد به اشتغال است. او در توصیف این پلت فرم به عنوان “Rozgar بازار”.

“دولت است که با شروع یک پورتال – http://jobs.delhi.gov.in و کسانی که به دنبال استخدام افراد برای مشاغل می توانید به وب سایت خود را به روز رسانی مورد نیاز است. جویندگان کار نیز می توانید به آنجا بروید و خود را به روز رسانی مدرک تحصیلی و تجربه مورد نیاز است. آن خواهید بود یک Rozgar بازار” ، ” دهلی نو گفت سانتی متر.

صحبت کردن در مورد Covid-19 زیرساخت در سراسر بیمارستان های مختلف در سرمایه های ملی به وزیر گفت: “همانطور که در حال حاضر وجود دارد یک آرایش 15,500 تخت در بیمارستان در دهلی نو. تنها 2,800 Covid-19 بیماران باقی می ماند در این بیمارستان در حالی که 12,500 تخت خالی”.

“در ماه ژوئن ما در مقام دوم در کشور را به عنوان دور به عنوان کشورهای با بالاترین موارد نگران بودند. امروز ما در نقطه دهم” او گفت:.

دهلی نو گزارش شده است و در مجموع 130,606 Covid-19 موارد تا به امروز که 114,875 بهبود یافته اند و یا مرخص شده از بيمارستان. Coronavirus مرگ و میر در سرمایه های ملی می ایستد در 3,827 در حالی که تعداد فعال موارد همچنان به رها کردن و گزارش شده است در 11,904 در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>